2733
2734
عنوان

دوست دختر بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 6452 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا اون دیگه خیلی دوست دخترنی یکی هست که تیغ میزنه چندسالشه بابا طفلی مامانت😐

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2731

امان از دردای زمونه چی بگم بخدا، مرض خیانت دارن.

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2738
گرگ باشین یکم پیگیر باشین یواشکی پیداش کنید ابروشو ببرین دیگ جرات نکنه بیاد سمت بابات

مگس کُش گرفتی دستت یه مگس کُشتی ؛ بابقیه ی مگسا میخوای چیکار کنی بلاخره دور عَن کلی حشره جمع میشه 

ببخشید استارتر اعصابم خورد شد چون تووضعیت مشابهی هستم💔

هرسالی که میگذره هدفام بزرگترمیشن!پارسال میخواستم ۴کیلوکم کنم امسال۱۰ کیلو........😂😂😂😂(پاپاراتزی سابقم) کاربرجدید نیستم 😌نمیدونم چراتعلیق شدم😠

وااای خواهر دردمنم هست ...😭😭😭

فقط منو خواهر کوچیکم از این جریان باخبریم هیچکی نمیدونه 

جرعت هم ندارم به مامانم بگم گناه داره زن خوبیه نمیدونم دردش چیه ک با ابرومون بازی میکنه خسته شدم ازین زندگی بریدم به خداا🥺🥺

فقط از خدا مرگشو میخام خیلی اذیتمون میکنه 

خرجی منو نمیده مجبورم خودم کار کنم خرجی خودمو خواهرمو دربیارم 😭

امیدوارم دروغ باشه😔

از بس این گناها ترویج شده داره عادی میشه که دیگه الان یه دختر احتمالا نوجوان بیاد از رابطه مخفی پدرش صحبت کنه 

خیلی جای تاسف داره همه اینا بخاطر اینه گناهامونو رواج میدیم و ازش صحبت میکنیم دیگه عادی میشه 

منظورم به استارتر نیست کلی گفتم 

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 
2706