2737
2739

یک هفته‌ است ک شدید کمرم‌  بشدت درد میکنه با پماد‌ مالش‌ دادم اصلا فرقی نمیکنه 

بنظرتون‌ امکان دیسک کمر هست 😭؟

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤

نه . دررفتگی احتمال میدم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه . دررفتگی احتمال میدم 

وای‌ خدا از دهنتون‌ بشنوه یعنی‌ امکان داره کلا اصلا دیسک نباشه؟

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤
2731
2738
وای‌ خدا از دهنتون‌ بشنوه یعنی‌ امکان داره کلا اصلا دیسک نباشه؟

اره دیسک نیست . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نه،ضرب خورده،احتمالا خوب میشه،زمان بیشتر بده،وقتیماذیت میشی دیکلوفناکبخور

وای کاش دیسک نباشه😭

همش از صبح بشدت دردش‌ بیشتر شده دارم گریه میکنم 

بعضیا خیلی اشغالن منم دوران دبیرستان یه اشغالی  سر بازی هندبال چندبار ب دستم ضربه ...

منم هیچی بش‌ نگفتم ولی واقعا اگه ی  چی شده باشه پدرشو‌ در میارم

2706