2733
2739
عنوان

چرامن به پسرای زیره30روبه چشم بچه میبین😒

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 43 پست
احتمالا مردای پایین ۳۰ اطرافتون رفتارای بچگانه دارن و نابالغ هستن که همچین حسی دارید 

نه ربطی نداره به رفتاربچگانه من ازاخلاقه منطقی مثل بابارودوست دارم یه همچین چیزی درواقع

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی گلم باز خداروشکر شماام به سن بالاها حس دارین ایشالله این حس بعد گذشت پدیدار سدن تفاوت ها زمان ا ...

اگه شما حسودا چشم بد نداشته باشین قطعا مشکلی پیش نمیاد و از بین نمیره حسمون.حسوووود نبااااشیم.چه حسایی که بااختلاف سنی مناسب از بین رفته وچه حسایی که تو فاقله سنی زیاد موندگار مونده .حسود نباش خواهرم من که چیزی نگفتم که شما بدت بیاد وزورت بگیره.من فقط گفتم سن زیاد رو پسندیدم ودوس داشتم ونامزد کردم ونامزدم دوسم داره وبرا از دست ندادنم هرکاری میکنه.ولی شما حسودی😁حسووووود.مامان کوچولوی حسووود

اگه شما حسودا چشم بد نداشته باشین قطعا مشکلی پیش نمیاد و از بین نمیره حسمون.حسوووود نبااااشیم.چه حسا ...

چه قدر بچه ای تو😂

فکر کنم اختلاف سنیتون یه ۲۵ سالی باشه چون به تو نمیخوره بالای ۱۵ سال داشته باشی یاد بچگیام افتادم تو مدرسه بچه ها تا کم میاوردن میگفتن حسود هرگز نیاسود🤣

چه قدر بچه ای تو😂 فکر کنم اختلاف سنیتون یه ۲۵ سالی باشه چون به تو نمیخوره بالای ۱۵ سال داشته باشی ...

خوشبحال تو ننه بزرگم😂😂😂😂باشه ما بچه شما بزررررگ خاندان.پیرزن کی بودی تو

2738
بچگی به سن نیست به عقله تفاوت ها هست بین بچگیو پختگی 

باشه ما نپخته شما اصلا سووووخته شما بزرگ شما عاااقل شما اختلاف سنی مناسب.ما بچه ما نابالغ با نپخته ما اختلاف سنی خیلی زیاد ما از بین رفتن احساس.ول کن دیگه تو که بزرگی ادامه مده بحث با منه بچه رو.توکه لچه تری خانوم بزرگ کوچولو

باشه ما نپخته شما اصلا سووووخته شما بزرگ شما عاااقل شما اختلاف سنی مناسب.ما بچه ما نابالغ با نپخته م ...

عزیزم زیاد جوش نزن ایشالله تا ابد خوشبخت باشی کنار همسرت من چیز خاصی نگفتم انقدر داری حرص میخوری😂

😂😂😂😂دختر کوچولوی پر ادعای پرحاشیه

بازم این بهتره .تاادای مامان بزرگای عاقل رو در بیارم ولی نی نی کوچولو باشم وبه قول شما با یه کوچولوی پرادعا یه ساعت کل کل کنم😂😂😂😂😂😂😂مامان بزرگ کوچولوی پخته