2733
2739
عنوان

بچه ها همونم ک عکس زنداداش آینده رو گذاشتم بیایدجفتشون+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 9972 بازدید | 363 پست
با آسیه اینکاررررو نکن

😂😂😑 دوسش ندارم به داداشم نمیخوره اصلا

آدما با توجه به ذات خودشون ، دیگران را معنی میکنند 😌💓خانمایی که امضامو میخونین لطفا برای نگرانی ای که تو دلمه یه صلوات مهمونم کنید🕊💌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بلخره عکس کسی که تو نت هستش یه آدمه دیگه آدمه  چرا فک کردی چوم تو نته من دارم دروغ میگم الان خ ...

بسیار پرویی و عقده ای

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
اگه حرف بزنه که یعنی خییییلییییییییییی رو داره

دقیقا پست بالایی خودت حرف زد

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
بلخره عکس کسی که تو نت هستش یه آدمه دیگه آدمه  چرا فک کردی چوم تو نته من دارم دروغ میگم الان خ ...

وای خدا اینووووووووووو🙄😂

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

اه چرا اینقدر بی جنبه اید داریم دور هم میخندیم گزارش چی ول کنید حالا انگار پربازدید بشه حقوقشو میریزن🤨

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2738
اگه حرف بزنه که یعنی خییییلییییییییییی رو داره

زد لعنتی زد🤣🤣🤣🤣

بریم پیش اسی چند کلاس پررویی پاس کنیم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

بیا افتاب بگیریم باهم 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
2706