2737
2734
عنوان

با دوستم قهرم... نظر بدید

1520 بازدید | 8 پست

سلام خب سریع بگم داستانو😂😑

من و ی دوستم باهم صمیمی هستیم البته انسال خیلی صمیمی تر شدیم بعد تو کلاسمون ی دختره هس ک پارسال هم تو کلاس من و این دوستم بود( من و این دوستم از ابتدایی باهم هستیم پارسال و امسال هم کلاس هم افتادیم)

بعد این دختره هی می‌چسبه ب این دوست من

یا نمیدونم این می‌چسبه ب اون یا اون می‌چسبه ب این

مثلا ما می‌گفتیم همو بغل کنیم و اینا ولی از خجالت نمیتونیم اما اون دوتا همو بغل میکنن، دوستمم میگه اون بهم میگه منو بغل کن منم نمیدونم حق با کیه

وقتی قهر نبودیم من بهش گفتم اگ باهم قهر شیم با کی میری گفت نمیدونم منم گفتم حتما با ** میری (اسم نمینویسم)

اونم گفت ن نمیرم

بعد امروز سر یچیز کوچیک زنک تفریح من یچی بهش گفتم اونم گفت ن فلان منم گفتم اره میبینم بعد اون رف سمت دیگه ک مثلا منم برم دنبالش منم نرفتم چون غرور خودمو نمیشکنم😒

بعد دیدم رف با اون دختره 

منم با یکی از همکلاسی های پارسالمون قهر کرده بودم دیدم رفتن پیش اون خیلی ناراحت شدم و عصبی شدم 

البته منم اینور با دوتا از همکلاسی هام بودم

من نرفتم واسه آشتی کردن چون نمیخام فک کنه خیلی شاخه ک من میرم سمتش 

چون ی بار دعوا کردیم خیلی کوچیک بود ولی من ی حرف زدم ک باهم آشتی کنیم بعد آشتی کردیم

ایندفعه چیزی نگفتم ک من اگ واسش مهمم اون بیاد واسه آشتی کردن من هیچوقت غرورمو زمین نمیزنم

مگ من فقد اونو دوس دارم؟ اگ اون دوس داره بیاد واسه آشتی کردن

اونم یکم مغروره نمیاد واسه منت کشی

الان واسم مهم نیس اصلا

بنظرتون همینطور باهاش قهر بمونم تا بلخره آشتی کنیم؟

دوس دارم انقد واسش مهم باشم ک ی بارم اون بیاد

نظر بدید❤️

تروخدا بس کنین 🙏

هرچی ادم آسیب دیده از همین دوست های صمیمی دیده 

ببین عزیزم من واقعا نمی‌خوام روحیه آت رو تخریب کنم ولی کسی که رفت ولش کن شاید یک روزی به این حرفم رسیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تروخدا بس کنین 🙏 هرچی ادم آسیب دیده از همین دوست های صمیمی دیده  ببین عزیزم من واقعا نمی‌خوا ...

ن من اهمیت نمیدم خب دوس دارم ی دوستی داشته باشم باهاش زنگ تفریحارو برم و اینا

خب الن منم باهاش قهرم اونم قطعا ناراحته ینی اونم دیگ چون من نمیرم سمتش نیاد سمتم

هرکسی حداقل ی بارو قهر کرده

ن من اهمیت نمیدم خب دوس دارم ی دوستی داشته باشم باهاش زنگ تفریحارو برم و اینا خب الن منم باهاش قهرم ...

الهی خوب عزیزم شاید چون من انقققدر از دوستان متنفرم اینجور طرز تفکر رو دارم

2738