2733
2734
عنوان

یه مشت سیاه دانه خوردم😭😭😫😨

1047 بازدید | 18 پست

بچه ها شنیده بودم سیاهدانه برای اعصاب خوبه منم  امروز خریدم یه مشت برداشتم همینجوری نصفشو جویدم الان یک ساعت گذشته دارم میمیرم چشام تار شده سرم انگار بزرگ شده .زدم تو نت عوارضشو دیدم سکته کردم حالا چیکار کنم؟ زشته به اورژانس زنگ بزنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیاه دانه عالیه

ولی من مثلا 7تا دونه

یا در شرایط خاص 21 دونه میخورم

یک مششششت😐🤯🤯

فشارت به شدت اومده پایین

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

سکته که نکردی احتمالا فشارت رفته بالا یا افت فشار داری اره زنگ بزن 

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐
2738

ریسک نکن زنگ بزن 

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
دلیلش چیه گلم؟

باجویدنش سم آزادمیشه.باید درسته قورت داد

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2706