2733
2734
عنوان

کیا داداش یا اشنا یا نامزد و..رفته سربازی بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 66 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9756497/%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87-%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac%d9%85%d9%88%d9%86%d8%b9%da%a9%d8%b3

بیاین نظر بدییین به من

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانت خودش زنگ میزد یا برادرتون؟ الان یعنی نامزدم نمیشه از اونجا زنگ بزنه بهم؟هفته ای یه بار تلفن ...

شماره پیراهن نیست کد گرهان باید بپرسی ازش

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9756497/حلقه-ازدواجمونعکس

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰
2728

سلام من نامزدم دوسال پیش رفت خدمت 

آموزشی کرمانشاه بود تلفن کارتی داشتن هر روز خودش زنگ میزد یک شماره هم بود مربوط به یگان خدمت بود اونجا زنگ میزدم بعد اسم و فامیلش رو‌میگفتم گوشی رو بهش میدادن

من قراره به زودی مادر بشم. خدایا مرسی

پسرخاله ی منم رفته ،هر دفعه خودش زنگ میزنه

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
اعه مگه میشه هرروز؟ نامزدم چهار روز پیش زنگ زده.بهش گفتم گفت تلفن نمیدن

آره بستگی به جایی داره که میرن آموزشی

بعضی جاها هر روز میتونن 

بعضی جاها اجازه ندارن 

این فرق میکنه کلا

ولی مال من هر روز زنگ میزد بهم

بعدشم به اینا کارت تلفن دادن که خودشون شارژ میکردن زنگ میزدن

شاید مال نامزد شما شرایط زنگ زدنش فرق میکنه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2738
2706