2733
2734
عنوان

خیلیی ناراحتم ....

284 بازدید | 20 پست

موهام مشت مشت میریزن 😭😭 

چیکار کنم؟؟ روغن تراپی هم کردم خوب نشد 

قبلنا قرص هیرویت خوردم تاثیری نداشت 

برم کوتاه کنم یعنی؟ دلم نمیاد تازه یکم بلند شده 😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کاری میگم انجام بده ببین نتیجه میبینی یا نه ، اکه دیدی تاثیر دلره ادامه بده

قبل از حمام رفتن ، دوتا پیاز بزرگ رو رنده رییییز کن ، از پارچه یا صافی رد کن تا آبش دربیاد ، بعد بریز تو ظرف آب پاش یا ظرف هایی که کوچیکه و اسپری داره ،

نیم ساعت تا یکساعت قبل از حمام بزن به ریشه موهات ( فقط ریشه ) بعداز یکساعت برو حمام و طبق روزای قبل موهاتو بشور 

آزمایش خون هم بده ، ممکنه ریزشت از کم خونی باشه

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
2728
منم به درد تو مبتلام،الان امروز دوباره دکتر بودم،من خیلی موهام پرپشت بود،یه جیزی میگم یه چیزی میشنوی ...

یه کاری میگم انجام بده ببین نتیجه میبینی یا نه ، اکه دیدی تاثیر دلره ادامه بده

قبل از حمام رفتن ، دوتا پیاز بزرگ رو رنده رییییز کن ، از پارچه یا صافی رد کن تا آبش دربیاد ، بعد بریز تو ظرف آب پاش یا ظرف هایی که کوچیکه و اسپری داره ،

نیم ساعت تا یکساعت قبل از حمام بزن به ریشه موهات ( فقط ریشه ) بعداز یکساعت برو حمام و طبق روزای قبل موهاتو بشور 

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
منم مثل خودت کوتاهم کردم تاثیری نداره

کاری میگم انجام بده ببین نتیجه میبینی یا نه ، اکه دیدی تاثیر دلره ادامه بده

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
یه کاری میگم انجام بده ببین نتیجه میبینی یا نه ، اکه دیدی تاثیر دلره ادامه بده قبل از حمام رفتن ، د ...

انجام میدادم قبلا این آب پیازو ولی بوش تا دو هفته میموند 

حس جالبی نداشت کلن اینکارا باید طولانی اتجام بشه

2738
کاری میگم انجام بده ببین نتیجه میبینی یا نه ، اکه دیدی تاثیر دلره ادامه بده قبل از حمام رفتن ، دوتا ...

بوش میمونه اخه😔.کم خونی تیروئید اینا ندارم ازمایش دادم فقط از مایش هورمونی ندادم پلی کیست اینام نیستم

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
انجام میدادم قبلا این آب پیازو ولی بوش تا دو هفته میموند  حس جالبی نداشت کلن اینکارا باید طولا ...

آره ، یه کم بوش اذیتت کننده ست ، ولی من تو حمام چون ماسک مو استفاده میکنم بوش رو خییییلی کم میکنه

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
بوش میمونه اخه😔.کم خونی تیروئید اینا ندارم ازمایش دادم فقط از مایش هورمونی ندادم پلی کیست اینام نیس ...

آره عزیزم ، یه کم بوش اذیتت کننده ست ، ولی من تو حمام چون ماسک مو استفاده میکنم بوش رو خییییلی کم میکنه ، باز امتحان کردنش ضرر نداره ، اگه دیدی سختته ادامه نده

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
آره عزیزم ، یه کم بوش اذیتت کننده ست ، ولی من تو حمام چون ماسک مو استفاده میکنم بوش رو خییییلی کم می ...

میگن پیاز قرمز خوبه 

ماسک مو برای چی استفاده میکنی؟ خوبه؟

من پلی کیستک دادم یعنی بخاطر اونه؟ استرسی هم میشم

اره عزیزم هر دوش میتونه عامل ریزش مو باشه

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2706