2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من کلا از اون ادماییم ک یکی شروع میکنه حدف زدن یهو من یه تکون میخورم 

همیشه و همه جا اینطورم 

مثلا دوستم صدام میزنه یهو از ترس تکون میخورم 

گوشی زنگ میخوره تکون میخورم 

یکی در میزنه...

یکی از کنارم رد میشه...

ب پیشنهاد ی بنده خدا رفتیم پیش دعا نویش گف از اونا ترسوندنش بم دعا داد و خوب شدم

قفس نشین همه را راه راه میبیند :) [کلماتی ک درگفتگو به کار میبرید ارتباط تنگاتنگی با سطح شعور،وفرهنگ خانواده یتان دارد]

اولا که استفاده از علوم غریبه حرام هست.

و اینکه وجود داره و خرافات نیست ..

ما یه مغازه داشتیم ده سال فروش نمیرفت از طریق دعا نویس یه دعا گرفتیم در عرض یه هفته فروش رفت.

ولی خیلییی کار بدیه مراجعه به دعا نویس.

بکی از اقوام مونم برای ازدواج دخترش دعا گرفت دخترش به خاک سیاه نشست

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
اولا که استفاده از علوم غریبه حرام هست. و اینکه وجود داره و خرافات نیست .. ما یه مغازه داشتیم ده س ...

میشه بگید چرا بده؟

ممنون میشم💜

قفس نشین همه را راه راه میبیند :) [کلماتی ک درگفتگو به کار میبرید ارتباط تنگاتنگی با سطح شعور،وفرهنگ خانواده یتان دارد]
2738
اولا که استفاده از علوم غریبه حرام هست. و اینکه وجود داره و خرافات نیست .. ما یه مغازه داشتیم ده س ...

البته ب شخص دعا نویس و نیت واقعی خیلی بستگی داره ببین برای شما اتفاقی نیوفتاده ولی اون ی چیزی بوده ی کاری کرده ک اینطور شده ،حرامم نیس تو ی سری شرایط موردی نداره

ما برای کار همسرم رفتیم گفت جادو داره باطلش کرد و چنتا دستور العمل و یه دعا داد اوضاع کارش بدتر از قبل شد که هیچ سنگینیش افتاد رو بچه ام تا سه روز افتاد دعارو شستیم و انداختیم دور بچه دوباره سرپا شد 

از گرگ بودن دم نزن انسانم گاهی آرزوست..
میشه بگید چرا بده؟ ممنون میشم💜

به علوم غریبه علومی هست که از طریق اجنه کارهایی انجام میدند ... خب اجنه هم مثل انسانها دو دسته اند یا کافرند یا مسلمان ... اجنه مسلمان هرگز با آدمیزاد ارتباط نمیگیرن مگر با مردان ِ خدا و ائمه و معصومین.

اجنه کافر هستند که وارد زندگی آدمیزاد میشن کارهایی براش انجام میدن ولی مشکلات فراوانی ایجاد میکنند براش.

سوره جن رو مطالعه بفرمایید. 

هر حاجتی رو از خدا بخواهید🌱

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
خب عزیزم سر کتابی توضیح بده بچه‌ت ببینن،

طرف روحانی بود مامانمم پیش دعا نویس بد یا جادوگر یا کسی ک  طسم مینویسن نمیره این روحانی فقط دعای خوب و سرکتاب باز میکنه و البته خودش سپاهیه 

وقتی بیماری داشتم رفت پیشش ک گفت نگران نباشه حل میشه و ب مامیم گفته بود کل خاستگاراشو رد میکنه همشون بدون عیب و موقعیت عالی هستن  روحانی هم بهش گفته بود یکیرو دوس داره و از فامیله بهش هم میرسه و خوشبخت میشنو فلان بزار حرف دلشو گوش کنه و همچینم بود پسر خالمو دوس داشتم اونم منو از ابچگی دچس داشتیم همو و ازدواج کردیم 

2706