2733
2734
عنوان

خانومایی ک نوزاددارین لطفامیاین

103 بازدید | 14 پست

سلام خانومامن نوزادم۵۵روزشه روزارمیخوابه برای شیربیدارمیشه میخوره میخوابه وساعت۸شب بیدارمیشه بازی میکنه تا۳صب خوابش زیاده؟خیلی نگرانم ک چراروزاانقدمیخوابه طبیعیه یاببرم دکتر؟ازچن ماهگی خوابشون کم میشه وبیشتربیدارن وبازی میکنن؟خواب نوزادای شماچقدبودتواین سن؟

عشق اقاییمم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه بابا کمم هست نوزاد از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعت خوابه . بزار ۴ ماه بعد بشه بازی کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2742
2740
عه من دوس دارم همش بیدارباشه بازی کنیم😂

ماشالله مامان با حوصله وقت برا بازیش زیاده پسر من کم خواب بود منم هی رو پاهام مینداختم بخابه کلی لباس کثیف میکرد باید می‌شستم از کنارش بلند میشدم جیغ میزد 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ماشالله مامان با حوصله وقت برا بازیش زیاده پسر من کم خواب بود منم هی رو پاهام مینداختم بخابه کلی لبا ...

میترسم همینجوری خوابش زیادباشه بزرگ هم بشه خوابش زیادباشه

عشق اقاییمم
میترسم همینجوری خوابش زیادباشه بزرگ هم بشه خوابش زیادباشه

نه بابا عزیزم کم میشه 

2706