2733
2739
دخترم تو چهار ماهه من روزی یک نهایت دو بار بهش شیر خشک میدم ب عنوان کمکی شیر خشک نان میدم وزن گیریش خوبه ولی به سختی بهش میدم با قطره چکون اصلا دوست نداره تو یه ماهگی ک دادم خوب میخورد ولی الان نمیخوره سینه رو میگیره اما شیشه نه حالا میشه یه شیر خشک ک وزن گیریش خوب باشه یبوست نیاره خوشمزه باشه و حساسیتم ب پروتین گاوی نیاره معرفی کنید. ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دخترم نزدیک به دو ماهشه حساسیت به پروتیین گاوی هم داره اپتامیل پپتی میدم تو ایران هم پیدا میشه عزیزم
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
من روزی چهار بار میدم هر بار دو شماره گاهی هم سه شماره دکتر گفت روزی یک بار دو شماره بده منم یک بار یا دو بار میدادم که توی ده روز صد گرم وزن گرفته بود, دکتر گفت باید بیشتر بدی بچه من به شیر بیشتری نیاز داره
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2706