2737
2739
عنوان

شوهرم خوبه ولی

404 بازدید | 27 پست

خونسرده شله مردونه نیس محکم نیس بیخیاله البته از لحاظ مالی نه! تنها چیزی که دائم دنبالشه کارای مالیه (البته این خوبه از لحاظ مالی خوب پیشرفت کرده) ولی درکل جوریه که گاهی حس میکنم تو بچگی زیادی سرخورده شده راحت کوتاه میاد مغرور نیس حرفش رو که میزنه بعدش زود پشیمون میشه به حرف دیگران زیاد اهمیت میده و استناد میکنه بلد نیس عصبانی بشه داد بزنه ابهت داشته باشه و به همین خاطر تو کارش خوب پیشرفت نمیکنه از اینا گذشته تو دل منم جا نمیشه حس میکنم دارم یه پسر بچه رو نگه میدارم به جای مردی که بهش تکیه کنم چیکار کنم؟ بعضی وقتا ازش بدم میاد بعضی وقتا دلم براش میسوزه ولی در کل حس نمیکنم یه مرد کنارمه  

ربطی به جنسیتش نداره

شخصیت و اخلاق ها متفاوت 

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نمیبخشم اصرار نکن

استارتر من یکی از فانتزیام تو مجردی مردی بود که خشمگین باشه و ابهت داشته باشه و بزنه و بشکونه نمیدونم کم داشتم حتمن 😁😁😁الان پشیمونم 😔😔

میشه برام یه صلوات بفرستین ممنون ❤️🌹

درسته دقیقا به گذشته ش برمیگرده همه اینا

اگه به رفتار خانوادش دقت کنی شاید یه چیزایی دستگیرت شه

مثل خیلی از خانواده های ایرانی که دوست دارن بچه تو سری خوری داشته باشن تا تحت کنترلشون باشه ولی نمیدونن که این بچه در آینده چقدررر ضربه میخوره🤦‍♀️

میدونم خیلی حق میگم ولی لطف کن لایک نکن داداچ😬
2706