2737
2734
عنوان

بیااااین بی بی چک+عکس

221 بازدید | 14 پست

سلام من تنبلی تخمدان دارم 

بعدش دکتر برای پریود شدن به من دوفاستون میداد که مصرف کنم 

الان ۱۰ روز از زمان قطع دوفاستون میگذره  و پریود نشدم بی بی چک گذاشتم شاید بگم بعد نیم ساعت اینطوری شد بنظرتون مثبت یا منفی؟؟؟؟ 

خدا ۲۴'۴'۹۸ یه دختر خیلی ناز بهم داده وعاشقشم خودم متولد۲۴'۵'۷۸هستم و خیلی دوس دارم خدا یه آقا پسر ناز مثل دخترم بهم بده انشالله همینجا خبر به دنیا اومدنشو بدم❤❤❤                                            میگن: دستای خدا به لطافت دستای نوزاد تازه متولد شدش خدااااااا جووووونم میشه بغلمو با دستت پر کنی؟؟؟؟ 👶👶👶👶👶👶👶                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ۲۴'۴'۹۸ یه دختر خیلی ناز بهم داده وعاشقشم خودم متولد۲۴'۵'۷۸هستم و خیلی دوس دارم خدا یه آقا پسر ناز مثل دخترم بهم بده انشالله همینجا خبر به دنیا اومدنشو بدم❤❤❤                                            میگن: دستای خدا به لطافت دستای نوزاد تازه متولد شدش خدااااااا جووووونم میشه بغلمو با دستت پر کنی؟؟؟؟ 👶👶👶👶👶👶👶                              
2731

فكر كنم مثبته

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2738

اگه داري يكي ديگه هم بزن كه خيالت راحت بشه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
یکی دیگه بزن چرا پخش شده

اره اولاش اصلا هیچ خطی ننداخت 

گرفتم خوابیدم بیدار شدم اینطوری بود

2706