2737
2734
عنوان

روانشناس میگه باید بستری شی 😭

621 بازدید | 29 پست

افکارم خیلییی ناجوره . حملات پانیک هم دارم .

مثل الان . 

دیروز مهمون داشتیم شوهرم میخواست زنگ بزنه به فامیلشون اشتباهی زنگ زد به مامانش . بعد مجبور شد اونم دعوت کنه . 

اونم قبول کرد ‌. بعد اعصابش خورد بود که چرا اشتباه گرفتم اون چرا قبول کرد . بعد کلی غر هم زد . 

الان این رفته بود تو مخم بعد همین طوری که این تو ذهنم بود رفتم آب خوردم . 

الان پانیک شدم . میخوام به اون خانومه پیام بدم بگم که این طوری شد . یعنی به خاطر غر هایی که شوهرم زد عذاب وجدان گرفتم . بهش بگم بعد حلالیت بگیرم .  .یعنی وسواسم میگه این کارو بکن . 

ولی میدونم با این کار برگه طلاقمو امضا کردم . 😭😭

مثلا میخوام بهش بگم بعدشم مذرت خواهی کنم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تورو خدا بستری شو ولی آبروی خودتو و اون شوهر بیچاره رو نبر

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740