2733
2734
عنوان

روانشناس میگه باید بستری شی 😭

399 بازدید | 22 پست

افکارم خیلییی ناجوره . حملات پانیک هم دارم .

مثل الان . 

دیروز مهمون داشتیم شوهرم میخواست زنگ بزنه به فامیلشون اشتباهی زنگ زد به مامانش . بعد مجبور شد اونم دعوت کنه . 

اونم قبول کرد ‌. بعد اعصابش خورد بود که چرا اشتباه گرفتم اون چرا قبول کرد . بعد کلی غر هم زد . 

الان این رفته بود تو مخم بعد همین طوری که این تو ذهنم بود رفتم آب خوردم . 

الان پانیک شدم . میخوام به اون خانومه پیام بدم بگم که این طوری شد . 

یعنی دیشب چی شد .یعنی وسواسم میگه این کارو بکن . 

ولی میدونم با این کار برگه طلاقمو امضا کردم . 😭😭

مثلا میخوام بهش بگم بعدشم مذرت خواهی کنم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لطفا پیام نده بزار ایشونم بیاد مشکلی نیست اگه نمیتونی پذیرایی کنی ب شوهرت بگو از بیرون همه چیز رو بگیره 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2738

مادر منم اینطوریه منم کم و بیش بهش گرفتارم سعی میکنم ب افکارم غلبه کنم اگه ب اون فکر هایی سمی زیاد فکر کنم دیگه کنترل رفتارم دست خودم نیست

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
دیشب اومدن رفتن .

خب خداروشکر ک گذشته میدونم الان تو ذهنت ی چیزی انگار مغزتو میخوره تا اون کار و انجام ندی آروم نمیگیری ولی فکر کن اگه نگی هم چیزی نمیشه دلخوری هم پیش نمیاد سعی کن بهش فکر نکنی خیلی شرایط سختیه بعضی وقتا گریه ام میگیره خودم 

مادر منم اینطوریه منم کم و بیش بهش گرفتارم سعی میکنم ب افکارم غلبه کنم اگه ب اون فکر هایی سمی زیاد ف ...

وای چیکاز کنم من😭😭 دارم از خواب میمیرم ولی استزس نمیذاره

به فکر درمان باش عزیزم یه نفر قلبش مشکل پیدا میکنه میره دکتر یکی دیگه روانش بیمار میشه میره دکتر، یعنی میگم طبیعیه واسه هرشخصی ممکنه پیش بیاد پس بدون ناراحتی دنبال درمان باش 

خب خداروشکر ک گذشته میدونم الان تو ذهنت ی چیزی انگار مغزتو میخوره تا اون کار و انجام ندی آروم نمیگیر ...

بگم بعدش باید طلاق بگیرم حتما . چون سر وسواس نزدیک بود جدا شیم . با کلی تلاش من جدا نشدیم . من گفتم خیلی خوب شدم به شوهرم . اونم باور کرد .😭