2737
2734
عنوان

به نظرتون منم آره؟؟؟؟

250 بازدید | 10 پست

دوستان یه سوال

من تاریخم ۳ روزه عقب افتاده

بی بی چک به نظرم یه هاله خیلییییییییییییییییییی خیلی کم رنگ میندازه

اما من بازم منفی باشه فکر کنم چون خیلی کم رنگه و‌بعد یک ساعت اون هاله معلوم شد البته روز دقیق عادت ماهانه زدم اینجوری شد و دیگه نزدم

اما معذرت میخوام

ببخشید

انقدر سینه هام درد میکنه و حساس شدن حدود یه ۱۰ روزه که حد نداره

و من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم🥴

برای ازمایش زوده فکر کنم

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

حتی اگه کمرنگ باشه مثبته فقط صبح بزن با اولین ادرار الیته باید زیر ۵ دقیقه ظاهر شه 

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اگه کمرنگ باشه مثبته فقط صبح بزن با اولین ادرار الیته باید زیر ۵ دقیقه ظاهر شه 

من منتظر نیستم

استرس بسیار شدیدی گرفتم

والا همون منم میگم زیر ۵ دقیقه

بیشتر از اونو قبول ندارم دیگه

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
2728
برو آزمایش بده ،منم منتظرم

من منتظر نیستم پسرم داره ۲۰ ماهش میشه

میخوام ۱-۲ سال دیگه بیارم

من منتظر نیستم پسرم داره ۲۰ ماهش میشه میخوام ۱-۲ سال دیگه بیارم

منم منتظر نبودم 😭ولی الان الکی الکی 10 هفتمه.. یه دختر 4 ساله خیلی پر نیاز ام دارم

و خدایی که در این نزدیکی است❤️
2738
خوشبحالتون

ای جانم

انشالله هرچه زودتر دامنتون سبز میشه

منم منتظر نبودم 😭ولی الان الکی الکی 10 هفتمه.. یه دختر 4 ساله خیلی پر نیاز ام دارم

ای وای

خیلی میترسم

از اون طرف خواهرمم بارداره و اواخر اسفند زایمان میکنه

ای وای خیلی میترسم از اون طرف خواهرمم بارداره و اواخر اسفند زایمان میکنه

دقیقا جاری منم باهام بارداره دو ماه از من بیشتره.. هنوز به کسی نگفتم.. هنوز حس میکنم خوابم 

و خدایی که در این نزدیکی است❤️