2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بايد حواستون و جمع ميكردين نميشه گفت ناخواسته چون خودتون احتياط نكردين

ولي انشالله خدا واست نگهش داره و وجودش ب زندگيتون رنگ و بوي قشنگتري بده عزيزم

چه خوبه هستين🥰بهترينا باشه سهم هممون

سلام عزیزم چقدر شبیه منی

من الان زایمان کردم دختر بزرگم ۲۰ ماه و کوچیکه ۱ ماهشه برات بگم‌که خیلی سخته همش امید دارم بهتر بشه اوضاع خیلی سخت میگذره بهم تازه کمک دارم من 

اگر برگردم عقب واقعا به این زودی نمیارم 

2740
اشکال نداره یکی دو سال اول اذیت میشی بعدش دیکه راحتی

چطوری راحتی؟ این حرف واقعا راسته من دوتا دارم ۲۰ ماه و ۱ ماه خیلی سختمه اخه به سن لجبازی برسن که بدتر میشه اوضاع

درکت میکنم گلم اما اینو بدون بچه دوم رو هر موقع بیاری سخته هردوره  سختی خودشو داره 

دختر من پنج سالشه بچه دومم یکماهشه باید به درس و مشق دخترم برسم برا مدرسه آماده کنم ببرمش بیارمش گریه های شبانه شو آروم کنم لجبازیاشو تحمل کنم 

همین الان دارم کوچیکه رو میخوابونم تا برم ببینم بزرگه مشقشو نوشته یا نه

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
سلام عزیزم چقدر شبیه منی من الان زایمان کردم دختر بزرگم ۲۰ ماه و کوچیکه ۱ ماهشه برات بگم‌که خیلی سخ ...

حالا خوشبحال تو کمک داری من هیچکس ندارم شوهرم کم کمک میکنه

تا ۱هفته پیش فکر میکردم دختره ذوق بیشتری داشتم الان رفتم سونو دادم گفتن پسره حالم بده شد

وااا چرا. بذار دنیا بیاد ببین چقددددر دوستش داری . پسر اول و دوم من یکسال و چهار ماه تفاوت سنی دارن . منم عشق دختر بودمولی خدانخاست بده بهم . پسرام با دنیا عوض نمیکنم الان .

اصلا شماتت و قضاوت و هراسمی که میخوای بزاری نمیکنم ولی میگم که به خودت بیای؛وقتی که باید حواست میبود چرا نبود! الان تو مسول اون بچه ای حتی حق نداری این حرفارو بزبون بیاری🤬

2706