2752
2734
نه خوبه
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

18 بشه بالغه روزی دو میل رشد میکنه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
اره کوچیکه 20 تا 22 فک کتم خوب باشه
یوسف میدانست تمام درها بسته هستند امابخاطرخدا و به امیدخدا به سوی درهای بسته دویدوتمام درهای بسته برایش باز شد... " اگر تمام درهای دنیاهم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
نه کوچیک نیست,مال من ۸میلی بود باردار شدم خدا بخواد بهت نی نی بده,میده,ان شاا....که این ماه باردار میشی عزیزم
دلم فریاد می خواهد ولی در انزوای خویش چه بی آزار با دیوار نجوا می کنم هر شب....
اره رشد میکنه واسه دو سه روز دیگه خوب میشه وامکان باردار شدنت هست عزیزم
یوسف میدانست تمام درها بسته هستند امابخاطرخدا و به امیدخدا به سوی درهای بسته دویدوتمام درهای بسته برایش باز شد... " اگر تمام درهای دنیاهم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
چرا ناراحتی عزیزم منم چن ماه پیش رفتم واسه سایز فولیکول منم 16 بود یه بار بعد دو روز ویه بارم چهار روز بعد اقدام داشتم خدارو شکر الان باردارم