2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تجربه ثابت کرده هر کی در مورد بقیه ایراد میگیره سر خودش میاد

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2738
بگو حالا بچه تو بیاد ببینیم چ تحفه ایی میشه

دو تا داره فک میکنه خیلی خوبن ولی بازم از مثلا شکل پا یا قدشون و این چیزا ایراد میگیره انقد دلم میسوزه دختر بچه رو اینجوری میگه

ما هم میگیم وای چه زشته البته نزدیکان،چون یه جور قربون صدقه س😁😁😁و اینکه چشمش نزده باشیم،البته لحن ...

با عرض معذرت من از این رفتارم بدم میاد دلیل نداره آدم در مورد ظاهر دیگران اظهار نظر کنه

ما هم میگیم وای چه زشته البته نزدیکان،چون یه جور قربون صدقه س😁😁😁و اینکه چشمش نزده باشیم،البته لحن ...

اره خواهر منم این عادتو داره ولی لحنش نشون میده از دوست داشتنه حتما شمام اینطورین کسی ناراحت نمیشه

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706