2752
2734
عنوان

خانما لطفا بیاین

71 بازدید | 10 پست

من بچم دو ماهشه بدلایلی خونه مادرم زندگی میکنم و بعضی اوقات میرم بیرون بخاطر شغلم و بچه رو مادرم نگه میداره. چن روزه بچم ب مادرم میخنده و احساس میکنم ب اون بیشتر از من علاقه داره خیلی حالم بد شده همش گریه میکنم و حتی با مامانم دوس ندارم حرف بزنم دست خودم نیست 😔 😔 😔 تورو خدا راهنمایی کنید 

برای سلامتی نی نیم دعا کنید. 

بی خیال بابا .

بچه من فکر میکنه مادر واقعیش  مامانمه 🤣🤣🤣

منم خواهرشم .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کی بهتراز مادرشما ب بچت نزدیک تر.ارخدات باش گریه براینک بچت مادرتو دوس داره😑😕

نمیدونم چرا اینطوری شدم جدیدا دست خودم نیست 

بخداشاغلم ک هسی خیالت راحته ک بچت ازیت نمیش.بهتره واس تشکر هراز  گاهی واس مامانت کادو بخری جبرا ...

حتی ب این فک کردم ک دیگه نرم سرکار خودم بهش بریم با مامانمم بحثم شد 🥺 🥺 

بخداشاغلم ک هسی خیالت راحته ک بچت ازیت نمیش.بهتره واس تشکر هراز  گاهی واس مامانت کادو بخری جبرا ...

مامانم خیلی کمکم کرده همیشه ولی الان حسادت کردم بهش خیلی حالم بد شد 

شاید این حرفم بچگانه باشه ولی میترسم بچم دوسم نداشته باشه 

شاید این حرفم بچگانه باشه ولی میترسم بچم دوسم نداشته باشه 

خب وقتی خونه ایی بیشتروقتتو بزار واسش.من پسرم هرروز میره 1ساعتی پیش مادرم.منم باس حسادت😕.تازه خیلیم خوشحال میشم .ب پسرم میگم مرسی ک میری حال مادرجون میپرسی😊