2737
2739

من پس فردا میشم هفته ۴۰ سه هفته پیش بخیه های سرکلاژم باز شد یک هفته هس روزی دو نوبت پیاده‌روی دارم ورزشم میکنم اما ن درد ن انقباض ن لک هیچی ندارم. دهانه رحمم هیچی باز نشده روحی و جسمی ترکیده‌ام. شوهرمم اصرار میکنه برم سزارین. فردا قراره برم دکتر بنظرتون بگم سزارین بنویسه یا بازم وایسم😣

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعی بودم خداروصدهزار مرتبه شکرررر

منم قصدم طبیعی بودم ولی دیگ خیلی داره طول میکشه خودم ب حد کافی خسته هستم هرکی هم میرسه میپرسه چیشد چرا زایمان نکردی😒🤦🏻‍♀️

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

منم طول کشید بستریم‌کردن با امپول فشار مرگو دیدم بچم‌رفت ان ای سیو خودمم‌بعد زجر کشیدن سزارین کردن بعد ۳سال دکتر زنان میرم‌برای معاینه گریه میکنم دست بهم میزنن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
منم قصدم طبیعی بودم ولی دیگ خیلی داره طول میکشه خودم ب حد کافی خسته هستم هرکی هم میرسه میپرسه چیشد چ ...

منم خیلی دیر شد و ماما همرام گف امشبم اینکارو کن اگه نشد ولش کن

شیاف گل مغربی بهم داد دوتا  فک کنم اسمش این بود. با سوزن سوراخای گنده کردم گذاشتم تو واژن و دوساعت پیاده روی تند کردم و شب هم با شوهرم بودم بدون جلوگیری و خیلی ضربتی😂  ساعت ۶ صبح کیسه آبم پاره شد🥰

من اینجا ریشه در خاکم🍃🤍
منم اصلا هیچ علایمی نداشتم هیچیِ هیچی ۴۱ هفته و ۴ روز زایمان کردم

وای یا خدا ینی تا اونموقع وایسم؟؟ امپول فشار چرا نمیزنن پ😢

میتونم بگم خودش کیسه ابو پاره کنه؟

بااین دهنه رحم چراسرکلاژ شدی

والله سر لج داره با من🤣🤦🏻‍♀️ اونموقع سرویکسم ۲8بود خیلی کوتاه. میدونی بنظرم بخاطر امپول پروژسترونی ک هر هفته میزدم الان اینطوری شدم😔

وای یا خدا ینی تا اونموقع وایسم؟؟ امپول فشار چرا نمیزنن پ 😢 میتونم بگم خودش کیسه ابو پاره کنه؟

برای من دیگه آممول فشار زدن دیگه

خوب تا جایی که میشه صبر میکنن

البته من خودم خیلییی با بارداریم حا میکردم دوست نداشتم زود بگذره تا جایی هم که جا داشت دوست داشتم بمونه

۴۱ هفته و سه روز رفتم پیش پزشکم گفت صبرکن ۴۲ هفته پربشه هنوز سه چهار روز وقت هست

منم قبول کردم اما مامای همراهم انقدددد استرس داشت زنگ زد به پزشکم گفت نامه بستریشو واسه فردا بده

دیگه باهم صحبت کردم تصمیم این شد فردا صبح بستری بشم

شبش بهم گفت کرچک بخورم با شربت زعفرون

صبح رفتم یه سانت باز بودم آمپول فشار زدن

منم خیلی دیر شد و ماما همرام گف امشبم اینکارو کن اگه نشد ولش کن  شیاف گل مغربی بهم داد دوتا&nb ...

چ خوب کاش منم یچی میشد. این شیافو دکتر بگم مینویسه؟؟ 

منم قصدم طبیعی بودم ولی دیگ خیلی داره طول میکشه خودم ب حد کافی خسته هستم هرکی هم میرسه میپرسه چیشد چ ...

گلی من شرایط شما رو دارم شما چی شدی عزیزم بسلامتی زایمان کردین 

والله سر لج داره با من🤣🤦🏻‍♀️ اونموقع سرویکسم ۲8بود خیلی کوتاه. میدونی بنظرم بخاطر امپول پروژسترون ...

اره به خاطر همینه 

چندتا پروژسترون زدی شیاف چی 

من تا الان فک کنم ۲۵۰تاشیاف زدم با ۹تا پروژسترون ۲۵۰

به نظرت محکم کرده دهنه رحمو؟

2706