2752
2734
عنوان

کمک دخترم تب کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 45 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

احساس میکنم متناسب با وزنش نمی‌دی ،حالا پسر خود الان ۸سالشه ولی وقتی بچه بود بخاطر تب بالا بستری شد اصلا با شیاف نبش پایین نمیاد نه با سرم پایین نیومد نه با سرم آخر بعد ۶ساعت پرستار ازم پرسید وقتی تب می‌کنه با چه تب بری تبشو پایین میاری گفتم شربت ۳ساعت هر چی صبر کردیم با شربت هم پایین نیومد بعد یه پرستار دیگه گفت موقع بستری وزنش کردین ؟گففتم نه وزن ۴ ماه قبلشو گفتم دوباره وزنش کردن متناسب با وزنش بهش قطره دادیم ظرف نیم ساعت تبش قطع شد منی که ۱۴ ساعت بیدار بودم از صبح تا عصر ۸ ساعت خوابیدم از بس بخاطر یه اشتباه ایقد خودمو اذیت کردم

2731
احساس میکنم متناسب با وزنش نمی‌دی ،حالا پسر خود الان ۸سالشه ولی وقتی بچه بود بخاطر تب بالا بستری شد ...

نمیدونید دوز شیاف چجوریه؟

برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻
     بابا نفوذی بابا زیرپوستی بابا ده تا سیم کارت.بابا سوپراییییییییززززززز

😂😂😂این تعلیق شده بود آخه که اونو زدم بعد اینم آزاد شد ولی فعالیت ندارم باهاش زیاد

سیم کارت خواستی در خدمتیم😜

خدایاشکرت🌈
2706