2752
2734
عنوان

کمک دخترم تب کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اب میخوره نه چیز دیگه ای دستمال نمدارم میذارم از خواب میپره همش هذیون میگه

چند ساعت گذشته از شیاف و شربت یه زنگ بزن اورژانس. یا بیمارستان بپرس اگه ایراد نداره دیکلوفناک 50رو نصف کن بزار خیلی زود میاره پایین چون داره هذیون میگه تبش بالاس اصلا استامینوفن یه چیز چرته تا الان ندیدم تب هیچ بچه ایی رو بیاره پایین

سلام عزیزم پسرمنم دوسال نیمش امروز تب کرد  من هر شش ساعت استامینفون دادم منتظر شدم شوهرم بیاد بردیم دکتر دکتر ایبوپروفن و شیاف برای تبش داد گفت یا شیاف 125بزار یا شربت بده گفت اگه شیاف گذاشتی دیگه شربت نده 

عزیرم پشت هم دارو نده خطرناک همینایی که دادی کافیه اولا خونسرد باش لباسش و کم کن محیط خون رو خنک کن یه تشت آب ولرم و با نمک و گلاب قاطی کن پاهاشو داخلش بزار و بشور از همون آب دستمال نم دار کن روی صورتش و شکمش بزار 

اصلا نخواب مراقبش باش دو ساعتی صبر کن اگر پایین نیومد حتما حتما دکتر ببر 

سلام عزیزم پسرمنم دوسال نیمش امروز تب کرد  من هر شش ساعت استامینفون دادم منتظر شدم شوهرم بیاد ب ...

وای چه اشتباهی کردم 

گفتم شاید تاثیر نمیذاره 😭😭

برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻
2706