2737
2734
خواهرم الان 3 ساله عقده سال اولی که میخواست عروسی بگیره شوهر خواهر داماد فوت کرد سال بعد پدر خودم حالا دیماه سال پدرم تموم شد بهش گفتیم بهمن عروسی بگیر گفت سرم خیلی شلوغ میخوام اردیبهشت بگیرم حالا دیشب زنگ زده که مادربزرگ داماد حالش بده و ما باید زودتر عروسی بگیریم. حالا تالار برای 2 فروردین گیر آوردن و من تاریخ سزازینم 9 فروردینه. به نظرتون چیکار کنم. خیلی میترسم
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط دنبال لباس باید باشی یه خورده سخته این قسمتش
اما بهتره تا اینکه بعد زایمانت باشه اون سخت تره
نشستن مشکلی نداره زیاد بشینی فقط نمیتونی براش قر بدی
تازه خسته شدی معمولا سالن ها رختکن داره و خیلی هاش میشه استراحت کرد وکمی دراز کشید
مشکلی پیش نمیاد مطمئن باش
سزارین تاریخش زودتره تا تاریخ اصلی زایمان خیلی بعیده تا اون موقع زایمان کنی خیلی بعیده
نگرانی به خودت راه نده
نگرانی که برا بچه ات بدتره دوستم
فکرش رو نکن نی نی سرموقع دنیا میاد همیسه این رو به خودت بگو
آره اینم میدونم که با بچه کوچک سختره ولی من الان یه دختر 2 ساله دارم و حامله ام حتی بیرون رفتن ساده هم برای من سخته با این دو تا بچه. اون دخترم هنوز وقتی چند نفرو میبینه میاد میچسبه به بغلم
Lilypie Maternity tickers
2738
منم یک هفته قبل از زایمانم عروسی پسرخاله ام بود کلی راه رفتم و کفش پاشنه دار هم پوشیده بودم مشکلی نبود تازه همه میگفتن امشب زایمان می کنی چون می خواستم طبیغی باشه فرد عروسی وقت دکتر داشتم رتم گت س می شی لگنت کوچکه روزی که رفتم عروسی آماده زایمان بودم لاکم نزم غسل کرد ساکمم بستم تازه 3 روز بعدش رفتم نامزدی دخترخال ام همشم سر پا بود صندلی هم جابجا می کردم هم می گفتن بشین تا نزایدی
 گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
من هم مشکل شما رو دارم زایمان خودم 24 تیره عروسی داداشم 6 تیر!

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706