2737
2739
سلام دوستان
کسی MVM315 داره ؟ راضی هستید؟ ماشین خوبیه؟
جشن تولدی زیبا و باشکوه با گروه رنگارنگ www.rangarangthem.blogfa.com
0919-9944880
همراه با امکان سفارش حضوری (برای اطمینان از کیفیت کالاها)
کلا ماشینای چینی خوب نیستن
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
شما دارید یا فقط به خاطر اینکه چینی هستند همچین فکری می کنید، من هم خودم شک دارم چون چینی هستن.
0919-9944880

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما داشتیم اول گرفته بودیم که استفاده کنیم ولی بعد انقدر بدمون اومد که سریعاً فروختیمش
مساله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم میشه،

مساله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم میشه!
2731
=============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================
>*
جیمبو جان چه مشکلی داشت؟

آخه من ظاهرش را خیلی دوست دارم، قبلا L90 داشتم برعکس ظاهر افتضاحش خیلی از لحاظ فنی ماشین خوبی بود.
0919-9944880
ﺳﻼﻡ ﻣﺎﻣﺎﻥ اﻣﻴﻦ اﮔﺮ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺧﻮاﺳﺘﻲ ﺑﺎ اﻳﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﮕﻴﺮ.ﻫﻢ ﻧﻘﺪﻱ ﺩاﺭﻩ ﻫﻢ اﻗﺴﺎﻃﻲ.09191107757.اﮔﺮ ﻛﺎﺭﻛﺮﺩﻩ ﺑﺨﻮاﻱ ﺑﻪ ﺷﺮﻁ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﺤﻮﻳﻞ ﻣﻴﺪﻥ.ﺻﻔﺮ ﻫﻢ ﺩاﺭﻥ
دختر گلم 12 بهمن 92 اومد تو بغل منو باباش.دخترم دوستت داریم.
2740