2733
2734
سلام خانما...
من الان هفته 37 هستم و نی نیم اوایل اسفند میاد بغلم انشاءالله. میخوام به مناسبت تولد دخترگلم مهمونی بدم که بنظرم بعد از یه استراحت چندروزه خونه بابام ، 16 اسفند که تولد حضرت زینب (سلام الله علیها) هم هست زمان خوبی باشه.
برای مهمونیم میخواستم نظرخواهی کنم.
دوست دارم پذیرایی آش رشته باشه به عنوان عصرونه با چای و میوه و شیرینی.
بنظر شما میوه رو روی میز یا اپن آشپزخونه بچینم یا تو ظرف؟ مدل خاصی اگه دارین بگین.
تعداد مهمونام حدود 60 تایی هست.
شکلات و نقل رو چطوری بهتره تقسیم کنم؟ بسته بندی باشه یا تو ظرف؟
اگه ظرف یه بار مصرف استفاده کنم بد نیست؟
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
ممنون که جواب میدین.
آخه خودم بی تجربه هستم تو مولودی گرفتن.
لباس خودم چی باشه بهتره؟ کوتاه یا بلند و پوشیده؟
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیر از این چیزایی که نوشتم دیگه چه کارایی شما انجام دادین؟
2731
شکلات و نقل و ... رو میپیچن تو یه تورای رنگی و سرش روبان میبندن. به نظرم میوه رو بزار تو یه بار مصرف در دار. اشکالی هم نداره مولودیه مهمونی مجلل که نیست.
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.
سلام خانومی میوه اینا رو تو ظرف یه بار مصرف بزار از اینایی که در داره با یه چاقو و دستمال کاغذی
شکلاتم که تو ظرف کریستال بریز بزار جلوی خانوم که بپاشه
کیک یا شیرینی هم که از در میان با چای ازشون پذیرایی کن
میوه هم وسط مهمونی پخش کن آش هم آخر مهمونی تو کاسه بزرگ بریز بزار رو اپن با بشقاب هاشم کنارش و قاشق ها هم همین طور ببزار خودشون بیان و بکشن
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
2740
یاسی جون برای پذیرایی کار دیگه ای نکردی؟
ممنونم بچه ها. خیلی راهنمایی هاتون خوب بود.
ما تازه اومدیم تو خونه جدیدمون و هنوز هیچ کس نیومده خونمون. یه جورایی مهمونی و سور خونه ی نو هم حساب میشه. پذیرایی با آش و میوه و شیرینی کافیه؟
نه من میوه داشتم که تو ظرف بود
کیک و از این آبمیوه پاکتی ها دادم موقع ورود
وسطاش میوه ها رو
بعدشم ساندویج الویه که تمام موادشو رو اپن چیده بودم هر کسی خودش ور میداشت با نوشابه
آخر سرم چای و شیرینی
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
یاسی جون کسی نیست که کمکم کنه تا الویه درست کنم. آش رو میدیم بیرون درست کنن و برام تهیه اش راحت تره.
من ی بار مولودی گرفتم میوه ها رو چیدم تو ظرف گذاشتم رو اپن و آخرهم بردیم به همه تعارف کردیم
شربت آلبالو درست کرده بودیم هرکی میومد واسش میبردیم
خالم هم زحمت برنج و خورش قیمه رو کشید به همه دادیم خیلی برکت داشت خیلی هم موند تازه
نقل وشیرینی هم تو بسته بندی دادیم
2706