2737
2739
عنوان

چرا کاربریم ترکیده !!!؟؟؟؟؟ نی نی یار کجاااست

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 52 پست
ببخشید پیام بدم اونجا همین تماس با ما که‌میگین اما از کجا بفهمم دیدن کجا پاسخم رو میدن؟

جوابشون میاد به ایمیلی که میدین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به خاطر یک پست در مورد حمله تروریستی و کشته شدن بسیجی ها تعلیق شدین تاپیکهای نی نی یار سه رو هم بخون ...

نی‌نی یار جان چندبار ایمیل زدم چرا کاری واسه کاربریم نمیکنن 😦😦😦😦😦 کاربریم رو میخام برگردونم مگه قتل کردم آخه!!!!

دوست دختر لوسیفر🖤
2728
همه میدونن ممنوعه تو تاپیکها همیشه چند نفر میگن ممنوعه  باز کردن با من نیست باید تماس با ما در ...

ببخشید چیزای ممنوعه خیلی زیاد شده داریم خفه میشیم من که گفتم غلط کردم توروخدا کاربری مو برگردونید دوستامو گم کردم😭😭😭😭😭😭

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
دست من بود الان باز میکردم ولی سیاسی رو تماس با ما فقط باز میکنه

ب پیام های دوستانه هم دسترسی دارید مثلا کسانیکه ب هم درخواست دوستی میدن؟

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!
ب پیام های دوستانه هم دسترسی دارید مثلا کسانیکه ب هم درخواست دوستی میدن؟

کلا تو سایت ها و اپلیکیشن های ایرانی، هیچ موضوعی که لو بره بد میشه نگین

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
کلا تو سایت ها و اپلیکیشن های ایرانی، هیچ موضوعی که لو بره بد میشه نگین

اخه ب ناحق کاربریم تعلیق شد ...یه اسکرینم خواستم ندادن ...من که اون طرف رو نمیبخشم

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!
2740