2752
2734
عنوان

اجاره اماکن یک شبه و ساعتی در تهران

1124 بازدید | 10 پست
در مسافرت ها و ماموریت های مختلف اداری و ...که به هتل ها و مسافرخانه ها مراجعه می کنیم قطعا باید مدارک شناسایی همه افراد تحویل گرفته شود و مجردها نیز همواره مشکل دارند اما به تازگی خبرهایی از اجاره مکان هایی به صورت یک شبه و یا حتی چند ساعته در پایتخت به گوش می رسد که بر اساس آن دیگر مشکلی برای مجردها و بی مدرک ها وجود نخواهد داشت.نکته مهم این است که این مکان های اجاره ای یک شبه رنگ و بوی دیگری به خود می گیرند. در ایام تعطیل و یا تابستان و فصل مسافرت در کشورمان ؛ برخی از شهرها مانند شهر های شمالی کشور ، ویلاها و اتاق های شخصی هستند که به مسافران اجاره داده می شوند ولی حتی اکثر این نوع ویلاها و خانه ها هم از مسافران تقاضای مدارک شناسایی می کنند و کم هستند افرادی که خانه خود را بدون مدارک شناسایی در اختیار دیگران می گذارند. اما در تهران اینگونه نیست و کسانی که واگذار کننده گان این خانه ها و سویئت ها هستند اعلام می کنند که این خانه در مدت اجاره در اختیار شخصی است که آن را اجاره کرده و ورود آن شخص با هر کس یا کسانی در این خانه ها آزاد بوده و آنها به این موضوع کاری ندارند. البته این روش مانند شهرهای شمالی نیست که کنار خیابان بایستند و با درج چند آگهی اینترنتی در سایت هایی مشخص مشتری خود را پیدا می کنند. آپلود عکس در این سایت ها خانه های شخصی برای 1 روز و حتی چند ساعت اجاره داده می شوند . نرخ اجاره خانه های مبله ای که در این سایت ها تبلیغ می شوند از شبی 100 هزار تومان و ساعتی 60 هزار تومان تا نرخ های میلیونی متفاوت است اما دسترسی به آنها آنقدر آسان است که راه را برای هر کاری باز می گذارد!
دنیا رو سخت بگیری دنیا برات سخت میشه  
چه خوب تاپیک زدی چون من خاستم بزنم وقت نشد
دیشب تو اخبار نشون داد
دختر پسرا مشکل مکان داشتن ک شکر خدا اینم حل شد خخخخ طرف گفت کارت شناسایی هم نمیخوایم بعد عی میگن ایران بده ازادی نیس خخخخ
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوبیش اینه ک دیگه غلط کاریاشونو تو پارک و ماشین و کوچه پشتی نمیبینیم میرن تو خونه هم ما راحت هم اونا راحت هم شهری زیباتر داریم
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
هر چی همسرمان وضعیت مالی اش بدتر باشه بهتره پس مثل الان ما دقیقا
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اخبار تلویزیون کفت؟ کدوم شبکه ؟ چ ساعتی؟ اخبار رسمی ایران؟؟؟؟؟
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *
من اتاق خونه مون را ساعتی اجاره میدم بلکه خرجمون در بیاد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊