2733
2739
عنوان

جفت قدامی و حالت بریچ جنسیت پسر

2158 بازدید | 19 پست

سلام خانوما جفتم قدامی و حالت بچه بریچ جنسیتم پسره از هفته چند حرکتتشو می‌شنوم  ؟ الان 20هفته و 2روزم 

وقتایی ک شیرینی میخورم ب پهلو چپ می‌خوابم ی سری حرکات حس میکنم ولی شدید نیست تو این هفته ک هستم چقد باید حرکتشو حس کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جفتم قدامیه و دختر

از هفته ۱۸ اولین ضربه ش رو حس کردم

شب عاشورا بود بچه م با صدای طبل یه لگد زد😅

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
من جفتم قدامیه و دختر از هفته ۱۸ اولین ضربه ش رو حس کردم شب عاشورا بود بچه م با صدای طبل یه لگد زد ...

ای جانم عزیزدلم چقد خوبه 

من خیلی کم احساس میکنم مثلا روزی ی بار یا دوبار بیشتر اخر شبا در حد اینکه یچیزی خیلی آروم تو شکمم حرکت می‌کنه ولی لگد ن حس نکردم تالا

عزیزم تو جفت قدامی جفت روی بچس در نتیجه حرکات بچه کمتر حس میشه...نگران نباش

اَلا بِذِکرِالله تَطمَئِنِ القلوب                                یا کاشِفِ الکَرب عَن وَجهِ الحُسَین اِکشِف کَربی بِه حَق اَخیکَ الحُسَین(ای برطرف کننده غم و اندوه از صورت حسین غم و اندوهم را برطرف کن ب حق برادرت حسین)امین دوست عزیزی ک داری این متن و میخونی امیدوارم اینقدر دلت شاد باشه ک صدای خنده و شادیت گوش فلک و کر کنه💚                        همسرم و پسرم شما لطف و محبت خدا ب من بودین🥺
همونه عزیرم نگران نباش تکون میخوره هفته ی بیست یعنی آخر ماه چهار احتمالا هفته ی بیست و دو به بعد کام ...

ای جان عزیزم وای کاش دیگ لگداشو حس کنم آخه نمیدونی چقدر استرس دارم اطرافیانمم هر زن بارداری ک ی مشکل براش پیش میاد یا بچش چیزیش میشه فوری میان بهم میگن و خیلی استرسی میشم 

ای جانم عزیزدلم چقد خوبه  من خیلی کم احساس میکنم مثلا روزی ی بار یا دوبار بیشتر اخر شبا در حد ...

اره همونه

اخر شب چون بدن شما ارامش داره حرکتشو حس میکنی. همون لگده فقط زورش کمه😍

الان من هفته ۳۲ هستم، دخترم به حرکات رزمی رسیده! یه هفته هم هست سفالیک شده، همه رو میزنه به معده م

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ای جان عزیزم وای کاش دیگ لگداشو حس کنم آخه نمیدونی چقدر استرس دارم اطرافیانمم هر زن بارداری ک ی مشکل ...

خب اشتباه میکنی این استرس مستقیما روی نی نی تاثیر میزاره همه ام که مثل همدیگه نیستن از این روزهای بارداری نهایت لذت و ببر عزیرم الان اینجوری میگی یه وقتهایی اینقدر لگد میزنه که از توی خواب بیدارت میکنه 

خدا همه ی بچه هارو حفظ کنه ❤️❤️❤️

مرررسی فداتشم  برا نی نیم دعا کن

انشاا... ک ب سلامتی دنیا بیاد عزیزم استرس نداشته باش ک برات خوب نیست پسر منم جفت قدامی بود تا ماه اخر هم نسبت ب بقیه اطرافیان ک باردار بودن تکون هاش کمتر بود یعنی کمتر حس میشد ب خاطر مدل قرار گیری تو شکم اما الان زلزلس😅😍

اَلا بِذِکرِالله تَطمَئِنِ القلوب                                یا کاشِفِ الکَرب عَن وَجهِ الحُسَین اِکشِف کَربی بِه حَق اَخیکَ الحُسَین(ای برطرف کننده غم و اندوه از صورت حسین غم و اندوهم را برطرف کن ب حق برادرت حسین)امین دوست عزیزی ک داری این متن و میخونی امیدوارم اینقدر دلت شاد باشه ک صدای خنده و شادیت گوش فلک و کر کنه💚                        همسرم و پسرم شما لطف و محبت خدا ب من بودین🥺
2706