2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقی با دوستی زیاد؟ من که سه ساله طاقتم تموم شده

من اوکی بودم مشکلی نداشتیم باهم ن دعوا ن بی جنبه بازی

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
2728
من نزدیک به سه سال و الان نامزدیم. منتظریم کارهای خونمون تکمیل بشه که عقد کنیم و بریم سر خونه و زندگ ...

رابطتونون تو دوران دوستی در چه حد بود ؟ 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
عزیزم چجوری ۶ سال رو تحمل کردی؟ ما سه ساله باهمیم دیگه اونسری از حرص گریه کردم گفتم تمومش کن دیگه ...

به هزار بدبختی خیلی میخواستمش

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 
2740
ارزششو داشت؟

اره حاصلش یه دختر نازه

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 
خب تو مدت رفاقت مطمئنا به همسرت حسی داشتی نداشتی ؟؟ و اگه میشه بگید رابطتتون در چه حد بوده ؟ 

عاشقش بودم دیگه

در حد نیم ساعت بیرون رفتن اونم ماهی دوماهی یه بار 

۵ساله با یکیم قول ازدواج داده بود دیشب زد زیر همه چی  بعد ۵ سال فهمیدم یارو اصلا تابعیت ایران ...

ببخشید عزیزم یه سوالی؟ ارتباطتون در این 5 سال چطور بوده که متوجه این مساله نشدید؟ با خانواده ش آشنا نشدید؟ محل کارش نرفتید؟ 

یک سال دوستی.یکسال نامزدی.۴ سال عقد.

حسابی همدیگرو شناختیم .(البته دوران عقد به نظرم یکسال هم کافیه واسه ما به دلایلی طولانی شد)

و تقریبا الان چالشی نداریم و نزدیک به ۸ ساله باهم زندگی میکنیم.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
۵ساله با یکیم قول ازدواج داده بود دیشب زد زیر همه چی  بعد ۵ سال فهمیدم یارو اصلا تابعیت ایران ...

الان حالت خوبه؟

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
2706