2733
2734
فکر ککم منظورشون رابطه دیگه بود😑😂

از روز اول حریم ها رو مشخص کردیم که تحت تاثیر رابطه دیگه    خودمون رو مجبور به ادامه نکنیم. البته من در مورد خودمون این نظر رو داشتم. این در مورد همه نمی تونه نتیجه یکسان داشته باشه. یکی دیگه ممکنه با ایجاد همون رابطه دیگه احساس نزدیکی و علاقه بیشتر رو در خودش تقویت کنه. 

میدونی؟ ۵ سال کم‌نیست  جای جای ک هستی خاطره هس  دوسشم داشتی میبفهمی چی میگم؟ ولی خوشحا ...

بهترین ها نصیبت شه❤

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نزدیک به سه سال و الان نامزدیم. منتظریم کارهای خونمون تکمیل بشه که عقد کنیم و بریم سر خونه و زندگ ...

خوشبخت باشي عزيزم

ولي دوستي خيلييي با ازدواج فرق داره حتي نامزدي

وقتي بري زير يه سقف متوجه ميشي فقط ٥٠درصد طرفت رو شناختي اونم حداكثر

⛈يك روز آخرين كسي كه تو را ميشناخت خواهد مُرد و خاطره ي تو براي هميشه فراموش خواهد شد....⭐️💫
خوشبخت باشي عزيزم ولي دوستي خيلييي با ازدواج فرق داره حتي نامزدي وقتي بري زير يه سقف متوجه ميشي فق ...

ممنونم. همون 50 درصد هم باید براش وقت و زمان گذاشت. فکر کن همون رو هم ندونی و یا علی مدد با دو جلسه صحبت توی اتاق و تعارف و من بمیرم تو بمیری بشینی سر سفره عقد

2731