2733
2739

با اینکه بابام پول داره،ولی ی تیکه جهیزه م بهم نداد،با اینکه تک فرزندم،مامانم خیلی ناراحت شد از این کار بابام ولی خب..💔ما خیلی مشکل داشتیم باشوهرم بخاطر خانواده ها تصمیم‌گرفتیم بریم خونمون عید جشن بگیریم،بابامم لهونه کرده اینو میگه منم جهیزیه نمیدم..💔😔حتی بچه های یتیم وقتی میخوان عروس بشن براشون پول جمع میکنن جهیزیه میخرن

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی شوهرتو به بابات ترجیح دادی؟ کاش بخاطر چند ماه رابطتون خراب نمیشد

🌈خود را ضعیف و کم ندان تنها در این عالم ندان ، تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن ، خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید ، پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن ، ما از خودی زخم میخوریم بند نفس یک تارموست ، تو از جنس ما نیستی یک شب به فقرم سر بزن ، مظلوم گر گشنه بوَد تیری خورد بر قلب من .👼

جاریم ی پرده داشت بهم داد،بازم دستش دردنکنه..مادرشوهرمم ی یخچال قدیمی،آخه فعلا بودجه خرید نداریم،خونه اجاره کردیم خیلی گرونه..بقیه ش روهم هرچی پول داشتیم سرمایه کار شوهرم کردیم..

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
2738
بیشتر توضیح میدی  که چرا بیشتر صبر نمیکنید؟

خانوادم راضی نیستن سنگ میندازن عقد هم هستیم خب دلمون تنگ میشه میرم خونه مادرشوهزم مشکل پیش میاد،ی خواهر جوون داره..

عزیزممم دلم میخواد بهت بگم بیااا و ناراحت نباش خدا ایشالله از خوشبختیتو زندگیت بهت بده جهیزیه هم قشنگیای خودشو دارهاااا منکرش نمیشم ولی فوقش تازگیش یک سال باشه خدا انشالله با شوهرت خوشبختت کنه و غمو از دلت پاک کنه رو سیاهیش میمونه واسه ذغالا

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
جاریم ی پرده داشت بهم داد،بازم دستش دردنکنه..مادرشوهرمم ی یخچال قدیمی،آخه فعلا بودجه خرید نداریم،خون ...

مشکل چیه که تحمل نمیکنی بابا زیاد کوتاه اومدن خوب نیس ها پشیمون میش الان سرت بادکرده

بعدمن هیشکی برات من نمیشه
قربونت برم  میدونم ناراحتی دلت گرفته  اما این نیز بگذرد  جهیزیه عروسی سیسمونی پاگش ...

خدانکنه عزیزم

درسته اما خب باید ادم با دل خوش بره خونش نا لا غصه از پدرش

بابا منم نداد  خدا خودش میده  ما خیلی بد بخت بودیم  الان خونه دارم ماشین خوبم داری ...

الهی خدا حفظتون کنه پر برکت الحمدالله🍀💚

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
2706