2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم ناراحت نباش میگذره همه اینا  کاش الان درحد یه جشن خیلی کوچولو میگرفتین تا باباتم به ...

مادرشوهرم اومد خونمون بهش گفت ی جشن میگیریم کوچیک عید هم جشن بزرگ میگیریم بابام محلشون نذاشت

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
تا عید چیزی نمونده ها بزار همون عید جشن بگیرید باباتم انشالله جهازتو کمک کنه

بابام همون روز خاستگاری گفت من جهیزیه نمیدم

این بهونشه گلم

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
2728
مادرشوهرم اومد خونمون بهش گفت ی جشن میگیریم کوچیک عید هم جشن بزرگ میگیریم بابام محلشون نذاشت

چرا حرفش دقیقا چیه؟

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘 

ی نظر خواهرانه بدم

ایشالا ک اتفاقی نمی‌افته امیدوارم خوشبخت ترین شی اما اینک خانواده همسرت جهیزیه دادن هر چند دسته دوم ممکنه بعدم تو سرت بزنن 

بنظرم بخاطر هیچکی با خانوادت بد نشو خانواده حتی اگ بد باشه گوشتتو میخوره و استخوانت رو دور نمیندازه

با پدرت قهر نکن مطمئن باش بهش پناه میبری 

2740
ی نظر خواهرانه بدم ایشالا ک اتفاقی نمی‌افته امیدوارم خوشبخت ترین شی اما اینک خانواده همسرت جهیزیه د ...

عزیزم وقتی من پشتوانه ندارم فکر میکنی خانواده شوهرم باهام خوب رفتاز میکنن؟پدری که از الان پشتمو خالی کرده؟