2733
2734
عنوان

سوال در مورد رنگ موی اورال

981 بازدید | 19 پست
سلام من رنگ 3-9 اورالو گرفتم خودم تو خونه بزنم میشه راهنماییم کنید چطوری؟
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
ممنون که جواب دادی احتیاج نیست که تو کاسه درست کنیم؟ باید توی اون تیوپ سفیده قاطیش کنیم آیا؟
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون راستی تیوپش برای موهای من که تا وسط کمره کم نیست همش حس میکنم کم میاد.میتونم مثل شامپو هم بزنم یا نه؟
عزیزم اول اون کرمه که کوچوله بزن سر موهات برا اسیب ندیدن موه هستش

بعد رنگ رو خالی کن تو اون اکسیدانه خوب بهم بزن تا قاطی بشه بعد بذار رو موهات برای شستنشم او نرم کننده رو بزن با اب ولرمم موهات رو بشور با اون نرم کنندهه زیاد نشور موهات رو بعد 24 ساعت برو حمام با شامپوی مخصوص موهای رنگ شده بشور اگر نرم کنندهه مونده بود دوباره اخر سر با همون بشور و ابکشی کن
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2738
نه منم موهام تا پایین شونه هامه بزن به موهات بعدم خوب موهاتو ماساژ بده که همه ی موهات یدست رنگ روش بگیره 45 دقیقه بعدم بشور
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
راستی قبلش باید موهامو شامپوکنم یانه؟ممنون بچه ها که جواب میدید
نه وقتی میخوای موتو رنگ کنی نباید قبلش رفته باشی حمام پوست سرت اذیت میشه موهاتم باید خشک باشه

من همیشه اوراال میگیرم 18 شده تو چند گرفتی راستی تقلبیشم اومدها اونجا که گرفتی مسمئن شدی که اصلشو بهت دادن؟
من دیشب 20 گرفتم از داروخونه البته من تهران نیستم
نهال جان شما اگه تهرانی از کجا میگیری؟اصلو فرعش ظاهرش چه فرقی داره ترسوندی منو
2706