2752
2734
عنوان

عقل یا قلب

214 بازدید | 16 پست

سلام میخواستم راهنمایی بگیرم ازتون واسه خودم نیست برای دختر خالمه الان کنارمه اگه سوالی داشتین بپرسین از زبون خودش میگم ماجرا از این قراره که دو سال پیش یه پسره به دختر خالم درخواست ازدواج داد دختر خالم اولش رد کرد اما بعدش کم کم با پیام و اینا بهم علاقمه مند شدن پسره توی تهران کار میکنه و بنظر من پسر خوبیه(آشنایی داریم)خیلیم عاشق دختر خالمه و الان اون یکی پسر خالم شده خاستگار همین دختر خالم😅کل فک و فامیل هم میگن باید با همین پسر خالت ازدواج کنی چون هم وضعش خوبه هم پسر سالم و خوبیه حالا دختر خالم بین عقل و قلبشه چون شرایط این پسر خالم خیلی بهتر از اون پسرس و اینم بگم پسره وقتی این ماجرا رو شنید زنگ زد به خالم(مامان دختر خالم)و یه عالمه گریه کرد که ندیدش به پسر خالش من دوسش دارم و اینا حتی به داداش دختر خالمم زنگ زد حالا شما بگید دختر خالم باید چیکار کنه ممنون

ناشنوا باش وقتی که به آرزوهای قشنگت میگن محال😊

اگه من باشم به شرطی میره سمته کسی کهدوسش دارم که بهم قول بده تلاش میکنه برا ایندمون ...ببینم هدف داره ...وقتشو هدر نمیده و خب صددرصد کسی ک دوسش دارمو انتخاب میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه من باشم به شرطی میره سمته کسی کهدوسش دارم که بهم قول بده تلاش میکنه برا ایندمون ...ببینم هدف دار ...

خوب دختر خالن میگه که اون پسره از وقتی عشقشون جدی شده خیلی تلاش میکنه تا شب سرکاره شبم همش قربون صدقه دختر خالم میره بعد گفته درستم تا هر وقت که میخوایی ادامه بده و خلاصه هواشو داره و حتی مامان پسره گفته پسر من قبل این دختر روحیش خشن و گوشه گیر بوده و کلا تغییر کرده

به حرف عقلش گوش کنه ریدم تو هر چی قلب و احساس ببخشید بی ادبی کردم عصبی ام 

خواهش میکنم😅

خوب دختر خالمم از همین میترسه میگه بعدا پشیمون میشم

خوب دختر خالن میگه که اون پسره از وقتی عشقشون جدی شده خیلی تلاش میکنه تا شب سرکاره شبم همش قربون صدق ...

فقط به دوتا حرفو زبون ریختن نیست...حواست باشه . زرنگ باش .ببین فقط حرف میزنه یا عملم میکنه . دو مین عشقتو بذا کنار فک کن 

باید خودش بسنجه شرایط و احساسی تصمیم نگیره و اینکه اگه پسر با ارزه ای هست که باید خودشو نشون بده و ب ...

اون چنددد بار اومده و رد شنیده الانم گفته انقد میام تا دختر بدین برای اینکه خالم ایناعم راضی بشن خودش تنها(بدون کمک باباش باباش کارمنده)خونه خریده کلا با عرضس

اونی که باهاشه دیگه نکنه توقع داری بگیم بده خیانت کنه به اونی که الان باهاشه

آخه باهمم نیستن الان قطع ارتباطن چون خالم اینا الان ده روزه با دخترشون قهرن که باید جواب مثبت بدی و جلوی رابطه ایناعم گرفتن

ولی اینم بگم اون پسر خالمم وضعش عالی هم یه شغل دولتی داره هم یه شغل آزاد بعد پولدارن باباش بساز بفروش خودشم سالم سالم اصلا اهل هیچی نیست پسر اروم و خوبیم هست