2737
2734

چند وقته در حد خیلی کم نوک بعصی از انگشتای دستم گزگز میکنه الان یه سه چهار باریه ک هر دو دستم از کتف ب پایین بی حس میشه ینی بیحال میشه چندبار تو خوابم اینجور شدم بنظرتون مشکوک ب ام اس هستم یا نه

اصلا حمله ام اس درد داره؟؟ چطوریه ممنونم از کمکتون🥺🥺

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹

تاری دید داری؟. ممکنه از اعصاب باشه و استرس

یه دکتر برو

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من راستش با ام اس آشنایی ندارم چندان ولی علایمی که میگی مال کسی هست که به شدت تحت استرسه ‌ و بدنش عص ...

بشدت استرسی هستم چکار کنم

تاری دید داری؟. ممکنه از اعصاب باشه و استرس یه دکتر برو

ینی استرس اینکارو میکنه؟

ینی استرس اینکارو میکنه؟

آره امکانش هست. استری روی همه چی اثر میزاره. حتی ممکنه یه حمله پنیک خفیف باشه. یه دکتر مغز و اعصاب برو. اگر مشکوک بشه که بعید میدونم فقط با این نشونه ام ار ای میده خیالت راحت میشه

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2738
بشدت استرسی هستم چکار کنم

خب باید ببینی مشکل حادت الان چیه 

چی ناراحتت میکنه

به اون بپردازی و با کمک روانشناس مشکلت رو حل کنی 

وقتی مدیریت استرست رو یاد گرفتی خود به خود و البته به مرور زمان بهتر میشی 

آره امکانش هست. استری روی همه چی اثر میزاره. حتی ممکنه یه حمله پنیک خفیف باشه. یه دکتر مغز و اعصاب ب ...

پس برای استرسه درست تشخیص دادی مرسی عزیزم

خب باید ببینی مشکل حادت الان چیه  چی ناراحتت میکنه به اون بپردازی و با کمک روانشناس مشکلت رو ...

دستت دردنکنه لطف کردی

دستت دردنکنه لطف کردی

نگرانت شدم گلم دستت بهتره ،اتفاقا مامان منم میگفت بدن اینکه حتی استرسی داشته باشم اونجور میشم گاهی 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی