2733
2734
عنوان

چجوری روتون تو رو شوهرتون باز شد ؟

350 بازدید | 19 پست

مثلا باهم راحت شدین ؟ به نظرم وحشتناکه ......

خیلی سخته ........

من حتی خواستگارم میاد روم نمیشه نگاش کنم ی خواستگاردبرام اومد پسر دایی بابام بود هرکاری کردم نتونستم به صورتش نگاه کنم .....

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

منم مثل تو ام اصلا نمیتونم با پسرا حرف بزنم خجالت میکشم

برای مرخص شدن نی نی یک روزه ما از بیمارستان یه حمد میخونی؟....ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...👣 کاشکی دنیا یادش بره مارو ، نبینیم طلوع آفتاب رو🖤...اسکار غم انگیز ترین حس هم میرسه به اینکه بهترین آدم زندگیت میشه بدترین تجربه ی عمرت...☠️ ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمی شنوند؛ چه تلخ است قصه ی عادت.....🖤🌊 ....یه حمد برای شفای کوچولومون بخونید...کاربر روح_آنابل۲ هستم ترکوندنم😏

اولش اینحوریه کم کم عادت میکنی من اول جلو شوهرم روم نمیشد حتی غذا بخورم به زور از گلوم پایین میرفت وقتی نگام میکرد هیچی نمیتونستم بخورم حالا میرم تو قابلمه میگه بیا منم بخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادی میشه 

یکم بگذره

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2728
منم مثل تو ام اصلا نمیتونم با پسرا حرف بزنم خجالت میکشم

واقعا نمی تونم به صورتشون نگاه کنم یا حرف بزنم .....خیلی بده

2738

منم خیلی خجالتی بودما اوایل عقدمون شوهرمم میومدخونه چادرسرم میکردم اخرش گفت من شوهرتم نمیوای دربیاری بعدعادی شد الان دیگه انقدلباس بازمیپوشم خودش میگه توهمون ادمی بمرور عادی میشه برات 

خدایا ازته قلبم بتواعتماددارم میدونم هیچ وقت دستمو رهانمیکنی 
اولش اینحوریه کم کم عادت میکنی من اول جلو شوهرم روم نمیشد حتی غذا بخورم به زور از گلوم پایین میرفت و ...

آخه من صورت خواستگارامم نگاه نمیکنم ببینم چ شکلین اصلاااااا خیلی بده بعد از قیافه شون میپرسن میگم نمیدونم 

شوهر با خواستگار خیلی فرق داره

خب ببین من اصلا نفهیمیدم اون خواستگار چ شکلی بود 

گفتن پسندیدی چهره شو؟ ،اون پسر منو تو عروسی دیده بود ولی من اونو ندیده بودم البته پسر دایی بابام بود بعد من اصلا نمیدونستم چ قیافه ای داشت ... میگفتم ندیدم باور نمیکردن

شوهر با دوست پسر وخواستگار فرق داره... همین که عقد کنی... به خودی خود روبهش وا میشه😎😎😎😎

امیدوارم اینجوری بشه 

من مشکلم اینه نمیتونم به چهره شون نگاه کنم آخه بعدش ازم میپرسن خوب بود پسندت بود میگم نگاش نکردم باور نمیکنن

2706