2733
2739
عنوان

کاهش وزن

486 بازدید | 7 پست
دوستان من کارشناس تغذیه هستم و تو اینستاگرام پیجی در این زمینه دارم که می تونه به کسایی که قصد کاهش وزن دارن کمک کنه. می تونید فالو کنید توصیه های تغذیه ای و ورزشی، حرکات تصویری ورزش و جملات انگیزه بخش fitness_lpg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزان 

برای کاهش وزن یک راه حل بسیار ساده دارم که خیلی موثره شاید باورتون نشه ولی واقعا اثر میکنه امتحان کنید ونتیجشو برام ایمیل کنید 

بااین روش هرچی بخورین روز به روز لاغر ولاغرتر میشین 

لازم نیست از غذاتون کم کنین یا رژیم سخت بگیرید فقط باید مواظب باشید که یک کاری رو انجام بدین 

N3sd_469@yahoo.com

کسی میدونه دکتر مختاریان در این دوران کرونا مراجعین رو می پذیره یا نه شنیدم کارش تو انتخاب جنسیت حرف نداره

و همه جواب میگیرن من قبلا سر بچه قبلی ام از این دستورات سایت ها استفاده کردم اما به نتیجه مورد نظرم نرسیدم  اتفاقا تو دندان پزشکی با یه خانومی صحبت میکردم میگفت که هر کی پیشش می ره جواب میگیره هم برای پسردار شدن هم برای دختر دار شدن   الان سوال من اینه که چطوری میتونیم غیر حضوری باهاشون در تماس باشیم لطفا اگه کسی شماره ای از شون داره ممنون میشم بهم بده تا ٱخر عمر مدیونش میشم خداکنه بتونم ازطریق تلگرام و واتساب یا اسکایپ باهاش ارتباط برقرار کنم  تودوران کرونا خیلی  حوصله ام سر رفته دلم بچه میخواد

2740