2733
2734
عنوان

شب ادراری در بزرگسالان اگه ارثی باشه قابل درمانه یا نه؟ کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 43763 بازدید | 91 پست
دریا خانم من فقط قصدم کمک به شما بود .چون شوهر منم مشکل بی اختیاری ادراری داشت فقط اومدم بگم ناراحت

نباش چون مشکل من از شما شدیدتره .باشه حالا که ناراحت میشی من نظر نمیدم. واسه خوب شدن شوهرتون دعا

می کنم ودیگه نظر نمیدم خودم یه تاپیک ایجاد می کنم ومشکل خودمو مطرح می کنم .ازت انتظار نداشتم دریاخانم

وای خدای من چه ادمایی پیدا میشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مینا خانم، مریم خانم و زیبا خانم، شما هر 3 تاتون یک نفر هستید و متاسفانه مردم رو گذاشتید سر کار. بازی کردن با احساسات دیگران انقدر براتون لذتبخشه؟؟؟؟!!!!

زهراخانم حالا بیا بگو آقا سالار مامان مینا ومریم خانم وزیباخانم 4 نفری یک نفر هستید واقعا که.......
من خودم مشکل نخاعی دارم وتو درسهام موفق هستم وشاگرد ممتاز کلاس هستم .ووفلج .ومامانم با اینکه 16 سالمه پوشکم میکنه .حتی تو مدرسه.

حالا بیاین بگین دروغ میگی خیلی براتون راحته قابل توجه بعضی از خانمهای محترم........
سلام زیبا جان
من مشکلتون رو خوندم، عزیزم علت های زیادی میتونه شب ادراری همسرتون داشته باشه، مثلا ممکنه شوهر شما مشکل هورمونی داشته باشه و سطح هورمون ضد ادراریشون پائین باشه که این مشکل براشون به وجود میاد، و یا اندازه ی مثانه کوچک تر از حد طبیعی باشه، و یا حتی خواب سنگین، البته ممکنه مشکل ارثی هم باشه، اما بلاخره یه درمان و راه حلی داره، امیدوارم که زودی مشکلتون حل بشه و نا امید نشید....

2738
زیبا جان من یه پیشنهاد بهتون میکنم، اونم این که وقتی شوهرتون در حالا عادی میخواد ادرار کنه، بگید هی ادرارش رو قطع کنه و دوباره ادرار کنه، یعنی در هر بار ادرار کردن این کار رو چند بار انجام بده، این کار باعث میشه که عضلات اسفنکتر های مجرای ادراریشون قوی بشه و ایشالا که مشکلتون حل بشه :)
مریم جان، در رابطه با صحبتی که کردین به اطلاع شما و دیگران میرسونم که ادرار استریل هستش و فاقد هر گونه میکروب و ویروس هست، که اگر توی ادرار باکتری و ویروس و هر عامل بیماریزائی وجود داشته باشه، نشون دهنده ی بیماری هستش و باید درمان بشه، اما در ادرار فردی که سالم هست و بیماری نداره، باکتری و میکروب و ویروس پیدا نمیشه..........
اصلا همه اونایی که نظر دادن یه نفرن ...:دییی ..منم خودتم ....

مثلا راهکار دادین انقد خودم و خودتو اینو اون کردید؟؟

بعدشم زیبا خانم اگه شما حتی یک درصد به خدا متوسل نباشی و ازش کمک نخواهی واویلاست....... این طرز فکرت خیلی عجیبه!
این یه صفحه عمومیه و هر کسی ممکنه بیاد مشکلتو بخونه ... یکی راه حل بلده یکی بلد نیست ...اونی که بلده راهنمایی میکنه و اونی که بلد نیست برات دعا میکنه که مشکلت حل بشه... که از نظر من دومی بیشتر جواب میده ...
بیماری رو خدا داده و براش درمان هم داره .... یعنی از خلق یه آدم سختتره درمان شوهرتون؟؟؟

درضمن دیشب یکی یه درمان گیاهی گفت که البته خیلی خیلی سخته و شوهرتون بایدخیلی صبر داشته باشه ...
از 15 روز تا سلامتی دکتر خدادادی استفاده کنید ... 15 روز رژیم ... من تاثیرشو نمیدونم ..ولی برای خیلی از بیماریها جواب داده .... یکیش سرطان ..کولیت روده.... بیماریهای قلبی ....
اگه بتونی پیداش کنی و ازش راه درمان بپرسی مطمئنم جواب میگیری..هرچند تماس باهاش خیلیییییی سخته
لیلا خانم ممنون از راهنماییت عزیزم

لیلا خانم اتفاقا من هم به دعا اعتقاد دارم وهم به تقدیر الهی

عزیزم اگه خدا بخواد همه چی درست میشه .همینه خدای مهربون چیزی رو اراده کنه.این چه حرفیه.اگه به پست دقت کنین من گفتم مستقیم با خدا ارتباط برقرار می کنم واین کارو هم میکنم همیشه .در حال حاضر من از دوراهکار واسه شوهرم استفاده می کنم
1 دست دعا بردن به ملکوت الهی

2 پوشک کردن شوهرم

تا اینکه با استفاده از تجربیات شما عزیزان وجمع بندی نهایی به نتیجه برسم

ممنون گلم
مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی
تو شگفتی خلقتی
تو لبریز عظمتی
تو را دوست دارم و می ستایمت!
دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت,رحمت و عزت می طلبم.
روز مادر بر مامانهای مهربون مبارککککککککککککککککک
2706