2733
2734
عنوان

کمک کنین 😥

102 بازدید | 6 پست

سلام خانوما

من بچمو ۸ روز خودم شیر دادم بعد ۸ روز به گفته اینو اون ک شیرت کمه و فلان شیرخشکم دادم درکنار شیرخودم

تا ۶ ماهگیش روزی ۳۰۰ سی سی هم شیرخودم رو میدوشیدم میخورد 

و بعدش کمتر شد شیرم

ولی الان که ۱ سال ونیمشه بچم

روزی ۲۰ سی سی به زور شیر میدوشم براش

لطفا راهی بگین شیرم خشک نشه تا دو سالگیش روزس ۲۰ سی سی هم بخوره دلم آروم میشه

😔

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

چرا با سرنگ میدی شبرخودتو؟بچ باید مک بزن ک شیرت زیاد ش.کاش ب حرف اینو اوت گوش نمیکردی.حالا اگ شیرت کم بود موقع گشنکی اول شیر خودتو میدادی اگ گریه کردو گشنش بود اون وق شیرخشک

دیگه کاریه که شده فکر نکنم دیگه سینتو بگیره

برا زیاد شدن شیرت باید سینتو بگیره اونم بیشتر شبا

میگن شب اگه شیر ندید شیرتون کم میشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه کاریه که شده فکر نکنم دیگه سینتو بگیره برا زیاد شدن شیرت باید سینتو بگیره اونم بیشتر شبا میگن ...

روزی یه بار موقع خواب میخوره قبلا بیشتر میخورد 

ولی دیگ بزرگ شده یک سالو نیمشه روزی یه بار ب زور میخوابه😂

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2731
چرا با سرنگ میدی شبرخودتو؟بچ باید مک بزن ک شیرت زیاد ش.کاش ب حرف اینو اوت گوش نمیکردی.حالا اگ شیرت ک ...

روزی ی بار به زور مک میزنه یکی دو بارم میدوشم دیگه ندوشم خشک میشه ک

روزی یه بار موقع خواب میخوره قبلا بیشتر میخورد  ولی دیگ بزرگ شده یک سالو نیمشه روزی یه بار ب ز ...

شبا سعی کن اول شیر خودتو بخوره سیر نشد شیر خشک بده تنها راهش همینه

برا دخترمم همچین ضربه ای خوردم گفتن لاغره شیر خشک بده چاق شه

شیر خشک دادم دیگه شیر خودمو نخورد تا خشک شد

الان ۹سالشه هنوز چاق نشده

دیگه برا پسرم به حرف هیچ کس اهمیت ندادم

هم شیر خودمو خورد هم تپل بود

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
روزی ی بار به زور مک میزنه یکی دو بارم میدوشم دیگه ندوشم خشک میشه ک

بدوشیم ب مرور خشک میش.اینجوربودهمه شیرشونو میدوشیدن بعد میدادن ب بچ.یه حس عاطفی هس ب شیردادن بین مادرو بچه.کاش قبلش یه کاری میکردی شیرت افزایش پیدامیکرد.یابعدشیرخودت شیرخشک میدادی.