2737
2734
عنوان

علت‌بیداریم

292 بازدید | 33 پست

سلام دوستان 

فکرم خیلی مشغوله 

ما تخت خوابمون ی متر با زمین فاصلشه بلنده 

بعد تقریبا ی هفتس شوهرم گیر داد برو باشگا ک مامانم بچه رو نگه داره 

بیشترم بخاطر مامانش میگفت چون من اصن ب مامانش بچه رو نمیدادم بگیره 

جونم براتون بگه این مادرشوهر من ۷۰ سالشه بچه داری هیچ بلد نیست دو روز اول ا باشگا اومدم بچه پی پی کرد بود عوض نکرد بود .بعد گیر داد من بیام خونتون بچه رو نیار بیرون هوا سرده مریض میشه و فلان .گفتم باشع 

اون روز دوربین گزاشتم رو فیلم رفتم باشگا اومدم دیدم کل خونه مو تو دوربین زیرو رو میکرد بچه ی نو پا س بار خورد زمین انگاد ن انگار 

اینا همه ب کنار دیروز از باشما اومدم میگه با بچه رو تخت خواب و این اتاق بازی کردم 

جالب اینجاس ک مادرشوهرم ک بچه رو هیچ وقت بعل نمیگیره چون بچه سنگین اذیت میشه دیروز ک اومدم سرپا گرفت بودش تکونش میداد بخوابه معلوم نی چقد سرپا نگهش داشته بعد ب من میگه بچه رو یوقت نزاری از تخت بیفته .و من ک اخلاقشو میدونم حتما شده ک میگه 

ا دیروزم غم پرک زدم 

ی هفته ده روز نتونس بچمو روزی یساعت بگیره گرفته ا تخت انداختش 

ب شوهرم ک میگم میگه دنبال چی هستی حالا اتداخت باشدش 

لنت ب من ک حرف اینا گوش دادم

خدایا کمکم‌ کن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیادی حساسی بیخیال...

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
چجوری دوربین گذاشتی

گوشیمو گزاشتم رو دوربین فیلم برداری 

گزاشتمم پشت باندای میز تلویزیون .ی روز فقط این کارو کردم

اومدم دیدم فیلمای نیم ساعت ذخیره شد بود

خدایا کمکم‌ کن❤
2740
کووو زیاد حساس باشه حونشو زیر و رو کرده طرف

دیگ همه مادرشوهرا همینن خواهر 

مادربزرگ من اون روز کل کابینتا مون گشت😂😂😂😑

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706