2733
2739
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
سلام من پرولاکتین ام بالاست. الان هفت روزه که دارم بروکیپتین مصرف میکنم میخواستم بپرسم چه قدر کشید تا مشکل تون حل بشه و باردار بشید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من داستینکس مصرف کردم فقط یه دوره یعنی دوتادونه قرص که نصف کردم شدچهارتیکه ...دوهفته دوشنبه وپنج شنبه باهمونم بدنم تنظیم شد...حتماداروهاتواستفاده کن چون مانع تخمک گذاری میشه پرولاکتین بالا
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2738
شیدا جان بعد از تنظیم شدن پرولاکتین ات چقدر بعد حامله شدی
یه باربهم ریخت استفاده کردم نه ماه گذشت باردارنشدم ازاسترس وفکربارداری دوباره بهم ریخت دوباره سرخودرفتم گرفتم استفاده کردم سه چهارماهی طول کشیدبعدش باردارشدم استرس هورموناروبهم میریزه پرولاکتینم بالابره تخمک گذاری مختل میشه
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
من دکتر رفتم تنبلی اینا ندارم فقط پرولاکتینه
البته من شوهرمم کمی ضعیف بودشماهم شوهرتوبفرست ازمایش بده انشااله همه چیزبرابارداری اوکی باشه