2733
2739
عنوان

یه مادر و از نگرانی دربیاریید🥺🥺

1976 بازدید | 134 پست

سلام دوستان عزیزم. تو رو خدا هرکاری که واقعا تجربشو داشتین یا اطرافیانتون دیدین نتیجه گرفتن بهم بگین دخترم ۱۱سالشه ۳۰کیلوعه قدش ۱۴۸اصلا اشتها نداره نزدیک ۲ساله تمام دکترای اردبیل بردمش دکتر راثی زاده که تو اردبیل بهترین دکتر تغذیست بردم هر مکملی که بگین دادم ولی اصلا اشتها نداره غذا رو انقدر تو دهنش میجووووووه بعد قورت میده به خدا دیگه بردیم 😭😭

یاد بچگیای خودم افتادم خیلی رو مخ بودم هیمنطوری بودم دقیق

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کلاس هفتم ۳۹کیلو بودم🤒

تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.      
2740
جویدن غذا زیاد خوبه اما اشتها نداشتن یه نگرانیه برا ما مادرا  تو برنامه غذاییش سالاد نذار چون ...

اره جویدن خوبه وزیادیش باعث میشه اشتها کور بشه. چکاپ کامل براش دادم سالمه شکر خدا

منم اینجوری بودم یعنی کلا استخوان غذا نمی‌خوردم اصلا الان اینقدر چاق شدم میخوام لاغر کنم 😂♥️نگران نباشید ولی غذاهایی که مورد علاقه اش هست رو بیشتر درست کنید 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه