2733
2734
عنوان

اینم عکس بی بی چکمممم

178 بازدید | 13 پست

سلام  بزارید تعریف کنم اصن چیشد ک تست زدم 

دیشب چهار شب میشد ک پریود نشده بودم 

بعد شوهرمم نمی‌دونست فک میکرد باید ۳ اینا پری بشم 

خلاصه داشت تی وی نگاه می‌کرد 

یهو رفتم بهش گفتم برو داروخانه گفت چرا گفتم چیزی لازم دادم بعد گفتم بی بی چک اصن هنگ کرده بود گفت شوخی میکنی تو که هنوز باید ۳ بشی 

منم گفتم‌نه ۴ روز هم گذشته 

وای نمیدونید با چه سرعتی آماده شد خلاصه دو تایی رفتیم داروخانه و رفتم خریدم حالا اومدیم بشینیم تو ماشین آقا از هولش سوئیچ و تو ماشین جا گذاشته خخخخخ

یعنی اینقدر بهش خندیدم 

خلاصه با هزار دردسر در ماشین و بازکردیم 

بعدشم منو برد کافه 

یعنی اینقدر خوشحال بود فک میکرد مثبت کلا به منفی اصن فک نمیکرد 

حالا ما قبلشم با هم قهر بودیمااااخخخخ

دیگه اینجوری شد ک آشتی هم کردیم 

بعد اومدیم خونه من سری دویدم تو دسشویی و انجام می‌دادم اونم پشت در هی میگفت چیشد چیشد 

لحظه ای ک دو تا خط افتاد اصن باورم نمیشد داشتم شاخ در می‌آوردم از تعجب 

در و باز کردم اومدم بیرون پشت در واستاده بودم هر چی میگفت چی شد اصن نمیتونستم بگم بغض کرده بودم اصن نمیتونستم حرف بزنم 

خودش بیبی رو گرفت نگاه کرد بعد گفت واااای دو تا خط دوتا من دارم بابا میشم 

بعدم بغلم کرد کلی گریه کردم 

این بود ماجرا بی بی چک زدن من 

بماند به یادگار از ۳۰ /۱۴۰۱/۸

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡

😍😍😍مبارکه چقد خوب. همیشه حال دلتون خوش .انشالله اونایی که منتظرن این لحظه رو تجربه کنن. 

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند وقته منتظرید؟؟

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟
چند وقته منتظرید؟؟

اولین بار بود ک اقدام میکردم 

تاپیک گذاشته بودم هنوز نمیدونستم ک واقعا هست یا نه 

اما یه حسی بهم میگفت هست ولی سپردم دست خدا گفتم خدایا هر چی خودت میدونی خوبه بشه 

دگ تست زدم شد 

2738
خیلی خوبه مبارکه إن شاء الله 

ممنونم عزیزم انشاالله خدا نی نی منم حفظ کنه این حس شیرین رو قسمت همه اونایی نی نی میخان بکنه 

مبارکت باشه عزیزم  ان شاءالله قدمش برات پر از خیر و برکت باشه عاقبت بخیر بشه زیر سایه پدر و ما ...

مرسی عزیز دلم انشالله 

مبارکه مامان خانوم😍خدا براتون حفظش کنه

منم یه هفته قبل بیبی چکم مثبت شد😍

انشالله بارداری سالمی داشته باشی و نه ماه دیگه کوچولوی خوشگلت رو بغل کنی😍

عاشق کتاب و فیلم و سفر و طبیعت🌱☔️☁️🌧🍂🧡…اقدام کردیم که خونواده کوچیکمون رو سه نفره کنیم😶👶🏻
مبارکه مامان خانوم😍خدا براتون حفظش کنه منم یه هفته قبل بیبی چکم مثبت شد😍 انشالله بارداری سالمی د ...

مرسی عزیزم انشاالله همچنین برای شما گلم