2737
2734

کسی اطلاعی داره هست یا نه ؟ اگه اره لطفا کد بدید وارد کنم تو مای ایرانسل ک اینترنت شبانه نبود

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان خریدم ۳۰ گیگ 

۹ هزار تومان 

۲ تا ۷ صبح 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2728

شبانه هس ولی گمون نمیکنم نامحدود باشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740
بیشتر از ۱۰۰ گیگ هم اوکیه

اره ولی فقط صد گیگ با سرعت عادیه

از اون بیشتر سرعتو میارن پایین تو سایتشونم گفتن

که کلا ۱۸۰ گیگه این بسته و صد گیگ اول با سرعت عادی بقیش با کاهش سرعت

{ خانم هستم }
من الان خریدم ۳۰ گیگ  ۹ هزار تومان  ۲ تا ۷ صبح

میشه لطفا کدش رو بهم بگی چقده میشه استفاده کرده چن روزه؟

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚
میشه لطفا کدش رو بهم بگی چقده میشه استفاده کرده چن روزه؟

از مای ایرانسل خریدم 

۳۰ روزه هست من شبا فیلم دانلود میکنم 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
خب همون چ کد دستوری داره بزنم

ستاره555ستاره5مربع

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥