2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وام.خرید کالا بدون سپرده است که بانکهای دولتی میدن,البته فکر کنم پنج تومن باشه,اکثر بانکهای خصوصی حداقل باید چهار ماه سپرده بذاری تا به اندازه ی سپردت بهت وام بدن
ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 
اگه میتونی دو تا وام خرید کالا بگیرید فکرکنم باز پرداختش سه ساله ماهی دویست میشه که دو تا میشه ماهی چهارصد.
ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 
خرید کالا سپرده نمیخواد سریع یک هفته ای میدن البته پون بانک دولتیه ضامن کارمند بازنشسته کسر از حقوق میخواد
سلام بانک ملی وام مشارکت مدنی خرید کالا داره که ده تومان است با سود 24 درصد و بازپرداخت 36 ماهه - قسطش هم ماهی 393 هزار تومان است. فقط باید بری با رئیس شعبه صحبت کنی بهت می گه حساب باز کن مبلغ دو میلیون و نیم بذار که البته با وامی که بهت می دن مجموعاً دوازده و نیم پول خواهی داشت. اگر ضامن و فاکتور خرید کالا داشته باشی یک هفته ای کارت درست می شه انشا ا...