2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 21 پست
اقد بهش پیله نکن میدونم خیلی سخته ولی محبت کن بهش اعصابشو زیاد خورد نکن بذار خونه جای ارامشش باشه که ...

بحثی ندارم،خودش مقصره،میدونی میخاد من هیچی نگم مدام درخال پخت و پز و تمیرکاری باشم،هرچی در بیاره بده هدیه برا مادرش و زن داداشش،هرجا میره و هرکار.میکنه من چیری نپرسم،خب نمیشه که،هیچ زنی چغندر نیست ک هی بکشه از شوهر و دم نزنه!

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
همینقدر که با اعتیادش کنار اومدی پرروش کرده نمیگم طلاق میگرفتی ولی همون اول قیامت میکردی تا خانواده ...

خانوادش همه معتادن،کی ترکش بده؟!ازش حمایت میکنن میکن زن باید فقط خفهدخون بگیره

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمرت تو اون خونه تلف میشه

کاش با خانوادت مشورت کنی

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
عمرت تو اون خونه تلف میشه کاش با خانوادت مشورت کنی

خانواده ندارم،مادرم انقدر پخمه و سادس ک کل عمرش با ندونم کاری زندگی کرد و الان از شدت فقر خونشون مدام دعواست مریضم هست،کافیه بگم شوهرم معتاده میفته رو دستم و بعدشم عزا میگیره ک من و بچهام رفتیم سربارش شدیم،درحد یروز ک میرم خونش دلم میگیره و دیرمه برگردم خونه خودم،پدرم یه ادم سیگاریه و بیمار ک همش میکه بساز،بساز،کس دیگم ندارم😔اگر حمایت میشدم یروزم نمیموندم

2731
بحثی ندارم،خودش مقصره،میدونی میخاد من هیچی نگم مدام درخال پخت و پز و تمیرکاری باشم،هرچی در بیاره بده ...

همین حرفها رو با سیاست بهش بگو با دعوا چیزی حل نمیشه این ادمها موقعی که کیف هستن به حرف بقیه گوش میدن موقع خماری اصلا چیزی نگو چون هیچی جز مواد براشون مهم نیس

همین حرفها رو با سیاست بهش بگو با دعوا چیزی حل نمیشه این ادمها موقعی که کیف هستن به حرف بقیه گوش مید ...

کلا دبگه برام.مهم نیست،قصد دارم اجبارش کنم برام طلا بخره،بعد طلاها ک زیاد شدن جوری ک.پول یه خونه کوچیک شذ برا اجاره دست بچهام بگیرم و برم