2726
عنوان

با شوهرم دعوام شد😔😔

669 بازدید | 21 پست

از دیشب سعی کردم ب اعتیادش گیر ندم و یه مدت با محبت بیارمش طرف خودم بلکه ترکش دادم، سرشب گوشیشو برداشتم و دیدم در حد ده دیقه با داداش بیشعور و معتادش حرف زده، گفتم داداشت کارت داشت زنگ زده؟؟ جواب نداد و با دخترم بازی کرد، بعد پذسیدم نگفتی؟ یکم ان و من کرد و گفت هیچی احوالپرسی کرد، گفتم خوب بود حالش؟اگ نزدیک بود دعوتش میکردی بیاد خونه، گفت نه سرکار بود،  یهویی گفت فضولیش ب تو نیومده و دیگ دستت سمت گوشی من نره و ب تو ربطی نداره کی بمن بزنگه و....گفتم بمن ربط داره چون زندگی مشترکه قرار نیست با اعتیادت کنار اومدم هرکار دلت خاست بکنی،شروع کرد فحاشی،منم باهاش قهرم،حالام رفته تو.قیافه و نشسته پا کشیذن،خبرمرگش

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط نزار بچت ببینه شوهرتو درحال.. 

بعضی وقت ها بجای جر و بحث فقط یه طرف مقابل نگاه میکنم و تعجب میکنم این حجم وسیع از بی عقلی و نفهمی چطور تو ی کله به این کوچیکی جا شده!" ARMYدر عمل عاشق و درحرف عاقل.. 

اینم بگم داداشش سابقه داشته ک از من حسابی بد گویی کرده و این ساده رو تیغ زده حسابی،کلا همیشه اینو خر میکنه و تیغش میزنه،منم از همین میترسم،خانوادگی اینو تیغ میرنن و میرن پولا خودشونو برا  زناشون طلا میخرن و بعد میان از این کودن قرض میکنن،منم بدم میاد،اگ خودم حواسم نباشه کل زندگیمونو هاپولی میکنن بعذم پزشو ب خودمون میدن😐

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
از اول میدونستی معتاده

نه عزیزم،دخترم پنج ماهه شد شک کردم دعوامون شد پی نگرفتم،دخنرم ک دوساله شد جاریم بهم گفت

چي مصرف ميكنه؟

تریاک،شیره،سیگار

جلو شما میکشه؟

اره،خیلی وقیح و پرروعه،یعنی من ب جاش بودم میمردم از خجالت

2706