2737
2734
عنوان

مصرف دارچین در بارداری

7239 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من امروز بدجور هوس چای دارچین کردم دولیوان چای دارچین خوردم خیلی استرس دارم 

تاثیر خیلی بدی داره؟ هفته 21امم تقریبا 

ظهری خوردم الان حرکت نی نیم رو احساس میکنم 

ولی دارم از نگرانی دق میکنم 

کسی بوده ک خورده باشه و چیزیش نشده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که لکه بینی و هماتوم دارم دکتر گفت نخورم اگر تو مشکلی نداری فک نکنم مضر باشه برات

ن گلم من  تا الان مشکلی نداشتم ی میوم موقع تشکیل قلب تو رحمم دیده شد ک سونو ها بعدی دیگ دیده نشد

دارچین یا رازیانه زیره یا کلا ادویه جات گرم نباید مصرفش زیاده روی کرد  بعدشم نگران نباش یه کیل ...

گلم ینی تو غذاهام زرد چوبه هم نریزم؟ 

ن عزیزم زیاد نبود چای درست کردم  بعد دوتا چوب کوچیک  دارچین انداختم توش تا دم کشید 

اگه مشکلی نداری نه بابا نترس من تو بارداریم همه چی خوردم به اندازه استرس نداشته باش

فدات مثلا اندازش چقدره؟ گلم من توده روز  دوبار کله پاچه خوردم ولی خیلی کم اینم اشکال نداره؟ 

عزیزم تو هفته 21امم ینی فردا فک کنم فردا کامل میشم 20هفته دقیق ینی پسقردا 20هفتهو یک روزم الان حرکات  نی نی رو چجوری حس میکنم؟ مثلا روزا حرکتی نمی‌بینم ولی شبا خیلی حرکت داره میخواستم بدونم واقعا حرکت بچس یا من اشتباه میکنم

دارچین یا رازیانه زیره یا کلا ادویه جات گرم نباید مصرفش زیاده روی کرد  بعدشم نگران نباش یه کیل ...

عزیزدلم چشم توهم دعام‌ کن انشالله هرچه از خدا میخوای بهت بده 

2740
گلم ینی تو غذاهام زرد چوبه هم نریزم؟  ن عزیزم زیاد نبود چای درست کردم  بعد دوتا چوب کوچیک ...

نمیگم نریز ولی باید کم بریزی زیاده روی نکنی 

مثلا زیاده روی زعفران خیییلی خطرناکه 

دوتا جوب کوچیک هیچیت نمیکنه اتفاقا خوب کردی خوردی ک ویارت بهش رفع شد وگرنه چشمت میموند دنبالش  

فدات مثلا اندازش چقدره؟ گلم من توده روز  دوبار کله پاچه خوردم ولی خیلی کم اینم اشکال نداره؟&nbs ...

من ۲۶ هفته تکون هاشو قشنگ حس میکردم الان زوده برات ۲۰ هفته یهدچیزهایی شبیه نبض مانند میزنه نگران نباش

من تو بارداریم چای دارچین زنجبیل خوردم عسل خوردم کله پاچه خوردم مغز گوسفند ۵ باری خوردم باقالی سبز دکترم گفت بخور فاویسم وقتی نداری ببین همه چی خوردم نه خودمو خیلی بترکونم مثل وقتهای قبل بارداریم چون اصلا استرس به خودم نمیدادم با دوبار چایی دارچین هیچیت نمیشه هیییی ای روزاتم میگذره به خوشی بعد میای تاپیک میزنی وای بچم نمیخوابه گریه میکنه😂 این استرس تا عمر داریم با ما مامانا هست  

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
من ۲۶ هفته تکون هاشو قشنگ حس میکردم الان زوده برات ۲۰ هفته یهدچیزهایی شبیه نبض مانند میزنه نگران نبا ...

ای جانم مرررسی مهربونم چقد روحیه گرفتم با حرفات دعا کن این چن ماه و استرساش بخوبی بگذره بیام هی تاپیک بزنم بگم گریه می‌کنه ای جان ینی میشه؟ پس الکی ب خودم استرس ندم ب امید روزای بودنش 😍😍😍😍مررررسی عزیزم 

ای جانم مرررسی مهربونم چقد روحیه گرفتم با حرفات دعا کن این چن ماه و استرساش بخوبی بگذره بیام هی تاپی ...

اصلا استرس نداشته باش که روی جنین خیلی تاثیر داره بعد خدای نکرده دنیا میاد کولیکی میشه چون مادر روحیش خیلی تو بارداری مهمه فقط از این روزهات لذت ببر همه چیو بسپار دست خدا انشالله صحیح و سالم بارتو زمین میذاری عزیزم 😘😍

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱