2733
2734
عنوان

دماغ عملیا بیان لطفا🥺

354 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها یه سوال دارم از کسایی که بینیشونو عمل کردن. آیاااا شما هم وقتی عکس سلفی می گیرید دماغتون خیلی خوشگل و بی ایراده و با دوربین پشت گوشی پر از ایراد و زشت؟؟؟ 😐

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واااقعا؟ کدومو باور کنیم حالا؟؟؟😑

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
2728
من با هردوشون کلی ایراد داره ولی تو واقعیت اونجوری نیس زیاد🥺

خب از کجا بدونیم واقعیت کدومه؟ آخه میگن چهره اصلی آدم حتی با چیزی ک تو آینه می بینه هم یکم تفاوت داره. ایرادهای بینیت چیه؟

من عملی نیستم ولی وقتی با دوربین پشت عکس میگیرم نه تنها بینی کل اجزای صورتم کج و کوله است😒

از من به تو نصیحت همش رمان نخون چون احساساتو درگیر می کنه و دچار استرس و توهماتی می شی که شاید خودت متوجه نشی، حتی اگه شده پنج دقیقه در روز یه متن آموزشی بخون و یا فیلمشو ببین.😊🤓
من عملی نیستم ولی وقتی با دوربین پشت عکس میگیرم نه تنها بینی کل اجزای صورتم کج و کوله است😒

واقعا خیلی متفاوته با سلفی و آینه

2740
بلی متاسفانه 😅🤣ولی کلا راضی هستم 

منم تو آینه و سلفی راضیم میگم خدا رو شکر بعد با دوربین پشت گوشی ک عکس می گیرم میگم چقد داغونه😐

واقعا خیلی متفاوته با سلفی و آینه

دقیقا ، به خاطر همین هی از این و اون سوال میکنم ، میگم ببین اینجام کجه یا تو عکس اینجوریه

از من به تو نصیحت همش رمان نخون چون احساساتو درگیر می کنه و دچار استرس و توهماتی می شی که شاید خودت متوجه نشی، حتی اگه شده پنج دقیقه در روز یه متن آموزشی بخون و یا فیلمشو ببین.😊🤓